Ray-Ban RB3183 004/71

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
135 mm
Další rozměry
15 mm
125 mm
35 mm 63 mm
Skladem
Kdy odešleme: pátek 19.4.
Cena
2 849 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3183 004/71 vás zaujmou svým úhledným vzhledem. Očnice oválného tvaru se hodí jak na běžné nošení, tak i na sport. Stříbrné kovové stranice s plastovým zakončením vám skvěle přilehnou k hlavě. Spokojení také budete se zelenými skly, které pohlcují až 85 % viditelného světla a poskytují 100 % UV ochranu.

Brýle jsou dodávány v praktickém pevném pouzdře společně s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.