Ray-Ban RB3016 W0365

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
141 mm
Další rozměry
21 mm
130 mm
42 mm 49 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 4.3.
Cena
3 249 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3016 - W0365 si musíte rozhodně zkusit. Jejich neobyčejný vzhled si okamžitě zamilujete, tak jako řada slavných osobností. Nejenže dobře vypadají, ale zároveň jsou i funkční. Brýlová skla zelené barvy díky funkci G-15 pohltí až 85 % viditelného světla. Černé obruby doplněné o zlaté detaily a linie podtrhují retro vzhled brýlí Clubmaster.

Součástí balení je také brýlové pouzdro spolu s praktickým hadříkem na čištění.


Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.

Brýle, které umožňují výměnu brýlových čoček

S tímto brýlovým modelem máte možnost přizpůsobit si brýlové čočky vašim potřebám. Během nákupu jednoduše zadejte své dioptrické hodnoty a vyberte si brýlové čočky dle vašich preferencí. Nabízíme širokou škálu možností, od tradičních transparentních čoček až po čočky s filtrem modrého světla, sluneční či dokonce samozabarvovací čočky. Rozhodnutí je zcela na vás! Upravte si brýle podle svých potřeb.