Ray-Ban RB2132 902L

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
142 mm
Další rozměry
18 mm
145 mm
41 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Čtvrtek 29.2.
Cena
2 869 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 902L jsou designovou novinkou značky Ray-Ban. Tato řada New Wayfarer má výrazně jemnější a oblejší obruby, než její předchůdce Original Wayfarer. Brýle RB2132 902L mají širší očnice, než běžné brýle New Wayfarer, a tak padnou i širším obličejům. Bezchybný celkový dojem dodává želvovinový vzor spolu se zeleně zbarvenými skly s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.

Brýle, které umožňují výměnu brýlových čoček

S tímto brýlovým modelem máte možnost přizpůsobit si brýlové čočky vašim potřebám. Během nákupu jednoduše zadejte své dioptrické hodnoty a vyberte si brýlové čočky dle vašich preferencí. Nabízíme širokou škálu možností, od tradičních transparentních čoček až po čočky s filtrem modrého světla, sluneční či dokonce samozabarvovací čočky. Rozhodnutí je zcela na vás! Upravte si brýle podle svých potřeb.