Ray-Ban RB2132 901L

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
142 mm
Další rozměry
18 mm
145 mm
41 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 29.11.
Cena
2 849 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 901L jsou novým modelem brýlí Wayfarer. Tyto brýle vynikají svými čistými liniemi a většími rozměry než běžné brýle. New Wayfarer jsou upraveny tak, aby skutečně padly všem typům obličeje. Obruby brýlí New Wayfarer jsou menší a více zaoblené, a proto působí jemnějším dojmem. Tyto slušivé rámečky jsou doplněny o zelená skla barvy 901 s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.