Ray-Ban RB2132 894/76

Polarizace Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
135 mm
Další rozměry
18 mm
145 mm
38 mm 52 mm
Skladem
Kdy odešleme: Čtvrtek 21.10.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

3 799 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 894/76 POL vás vrátí do minulých let! Tyto nové sluneční brýle patří do nové kolekce brýlí řady New Wayfarer. Slušivé ikonické tvary obrub jsou oproti předešlým modelům Original Wayfarer jemnější a oblejší. Modrozelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Jejich schopnost odrážet přes 99 % oslňujících paprsků vás určitě nadchne.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.