Ray-Ban RB2027 W1847

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
147 mm
Další rozměry
19 mm
130 mm
40 mm 62 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 30.5.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

2 659 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2027 W1847 se staly velmi populárními. Tvar obru připomíná tvar tradičních brýlí, které si designeři z Ray-Ban přebrali po svém. Na stranách je vyobrazeno známé logo značky, které najdete i v horní části pravého skla. Rámy brýlí se na první pohled zdají být velmi jemné, až na druhý pohled zjistíte doplňující textury a detaily, které vytváří neformální a sportovní vzhled. Zelená skla mají tmavší odstín, je přes ně ale krásně vidět, i když je zataženo.

Originální brýle jsou dodávány v pevném pouzdře.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.