Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 902/57

Polarizace Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
22 mm
150 mm
41 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 28.11.

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 902/57 patří mezi kultovní modely řady Original Wayfarer. Jejich ikonický tvar sluší snad úplně každému. Želvovinový design obrub je důmyslně doplněn o hnědá skla, která jsou polarizována. Jejich odstín vytváří příjemný pohled v každých světelných podmínkách a díky polarizaci odráží nepříjemné světelné odlesky.

Brýle Ray-Ban dodáváme v originálním pouzdře s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.