Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 901

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
147 mm
Další rozměry
18 mm
150 mm
47 mm 54 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 27.6.
Poštovné zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 - 901 skvěle doplní vaše každodenní oblečení. Černé obruby se stříbrnými nápisy na bočnicích dodávají této klasice osobité kouzlo. Tvar brýlí se hodí pro kulaté i oválné obličeje, tudíž jsou téměř pro každého. Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer jsou zkrátka nestárnoucí klasikou. Na celkovém dojmu přidávají zelená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.