Ray-Ban Original Aviator RB3025 004/78

Polarizace Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
132 mm
Další rozměry
14 mm
135 mm
47 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Čtvrtek 9.12.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

4 169 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 004/78 POL, které skvěle doplní váš šatník. Přirozený kovový vzhled obrub, které jsou zakončeny plastovými detaily, si oblíbí jak dámy, tak i pánové. Tento model výborně doplňují modrošedá skla s gradientem. Horní část čoček je vybarvena spíše do tmavší modré barvy, která plynule přechází do světle šedé. Brýle jsou polarizována, čímž zaručí příjemný pohled bez odlesků.

Brýle Ray-Ban zasíláme v originálním pevném pouzdře.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.