Ray-Ban Original Aviator RB3025 001/3E

Ženy Muži
Kdy odešleme? 1 ks Pondělí 21.6. Pondělí 21.6. zvolte své parametry
135 mm
14 mm
49 mm 58 mm
135 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 21.6.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

3 159 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 001/3E z řady Aviator jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších brýlí. Zlaté obruby se stříbrnorůžovými zrcadlovými skly si prostě zamilujete. Jemné stranice s transparentním detailem na konci jsou neuvěřitelně lehké. Nechybí ani klasické logo značky, které najdete v horní části pravé čočky.

Brýle jsou zasílány v originálním pouzdru, včetně značkového čistícího hadříku.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.