Ray-Ban Justin RB4165 622/6Q

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
132 mm
Další rozměry
16 mm
145 mm
41 mm 51 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 27.6.
Poštovné zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/6Q jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla oranžové barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem oranžové barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy.
Dopřejte si jejich jedinečný styl!
S brýlemi vám zašleme také pevné pouzdro s praktickým zapínáním a čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýlová skla ztmavená tmavým filtrem, který ochrání oči před silným slunečním zářením na pláži ale i ve městě (propouští 8-18 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.