Ray-Ban Justin RB4165 622/2V

Polarizace Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
138 mm
Další rozměry
16 mm
145 mm
45 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Čtvrtek 21.10.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

3 099 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB4165 622/2V POL jsou brýle inspirované neobyčejnou klasikou Original Wayfarer. Z původního modelu byl zachován dnes už velmi oblíbený tvar obrub, který je podtržen výraznější konstrukcí. I přes svůj mohutný vzhled jsou velmi lehké a skvěle sedí. Polarizovaná skla modré barvy odráží nepříjemné odlesky a pohlcuje škodlivé UV záření, čímž poskytuje přirozený obraz.

Tyto originální brýle vám doručíme v pevném pouzdře, včetně čistícího ubrousku.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.