Ray-Ban Justin RB4165 601/8G

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
138 mm
Další rozměry
16 mm
145 mm
43 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 30.5.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 jsou stylové, odvážné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla černo-šedé barvy 601/8G. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem šedé barvy s přechodem, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.