Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 001

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
140 mm
Další rozměry
14 mm
135 mm
44 mm 59 mm
Skladem
Kdy odešleme: Úterý 9.8.
Poštovné zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

2 627 Kč 2 189 Kč Sleva -17%

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 - 001 sluší všem! Jsou totiž menší než jejich předchůdce, model Aviator, a sedí tak i na drobnějším obličeji. Brýle Cockpit mají menší skla, a tak nezasahují příliš do obličeje. Elegantní zlaté kovové obruby jsou doplněny o zelená skla s označením G-15. Pod písmenem G se skrývá barva skel a číslo 15 značí procentuální propustnost. To znamená, že brýle pohlcují 85 % viditelného světla.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.