Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml

279 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Tento roztok je dočasně nedostupný z důvodu omezených výrobních kapacit výrobce Bausch and Lomb. Děkujeme za pochopení.
Kdy odešleme? 1 ks není možné dodat zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
279 Kč

ReNu MultiPlus 2x60 ml

Toto balení víceúčelového roztoku Renu MultiPlus je velmi praktické pro cestování leteckou dopravou. V balení najdete dvě malé lahve roztoku s objemem 60 ml. Celý balíček tedy můžete mít u sebe, přímo na palubě letadla, protože naprostá většina leteckých společností bez problémů ponechá v příručním zavazadle jednotlivě balené tekutiny do 100 ml a v celkovém objemu do 1 litru. V tomto balení dále najdete dvě pouzdra na čištění kontaktních čoček a také sáček, který je opatřen zipem a lze ho uzavřít.

Renu MultiPlus

Tento víceúčelový roztok od společnosti Bausch and Lomb patří mezi nositeli k nejoblíbenějším. Je to jistě díky jeho jemnému složení, které nedráždí oči, ale efektivně odstraňuje z čoček usazeniny. Roztok ReNu Multiplus poskytne péči všem měkkým kontaktním čočkám.
Návod k použití najdete na balení roztoku. Ideální je čočky vyjmout z očí, vyčistit je manuálně a následně uložit do pouzdra s roztokem na minimálně 4 hodiny. Při tomto procesu dodržujte maximální hygienu a vždy mějte perfektně čisté ruce.
Vlastnosti
Výrobce: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 2x60 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ano
Chytrá alternativa
Oblíbené

Roztok Gelone 100 ml

Skladem
    Roztok Gelone 100 ml na kontaktní čočky v cestovním balení s lubrikací hyaluronátem sodným. Vhodný i pro velmi citlivé oči.
Cena: 159 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?