Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml

attributesPrimary

Pondělí 27.5.

blank
Cena za položku
189 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml  - Výhodný balíček
Hodnotících: 0

ReNu MultiPlus 2×60 ml

Toto balení víceúčelového roztoku Renu MultiPlus je velmi praktické pro cestování leteckou dopravou. V balení najdete dvě malé lahve roztoku s objemem 60 ml. Celý balíček tedy můžete mít u sebe, přímo na palubě letadla, protože naprostá většina leteckých společností bez problémů ponechá v příručním zavazadle jednotlivě balené tekutiny do 100 ml a v celkovém objemu do 1 litru. V tomto balení dále najdete dvě pouzdra na čištění kontaktních čoček a také sáček, který je opatřen zipem a lze ho uzavřít.

Renu MultiPlus

Tento víceúčelový roztok od společnosti Bausch and Lomb patří mezi nositeli k nejoblíbenějším. Je to jistě díky jeho jemnému složení, které nedráždí oči, ale efektivně odstraňuje z čoček usazeniny. Roztok ReNu Multiplus poskytne péči všem měkkým kontaktním čočkám.
Návod k použití najdete na balení roztoku. Ideální je čočky vyjmout z očí, vyčistit je manuálně a následně uložit do pouzdra s roztokem na minimálně 4 hodiny. Při tomto procesu dodržujte maximální hygienu a vždy mějte perfektně čisté ruce.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 2x60 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce

Roztok Gelone 100 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Roztok Gelone 100 ml na kontaktní čočky v cestovním balení s lubrikací hyaluronátem sodným. Vhodný i pro velmi citlivé oči.

Cena: 169 Kč

Komentáře


Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml

Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml

Roztok ReNu MultiPlus Flight Pack 2x60 ml

189 Kč

Skladem > 300 ks