Roztok ReNu Advanced 100 ml

199 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. zvolte své parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 35 Kč *
PPL (1–2 dny) od 79 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 79 Kč
GLS (1–2 dny) od 85 Kč
* Pro objednávky nad 200 Kč je poštovné zdarma

Roztok ReNu Advanced

ReNu Advanced patří do segmentu univerzálních roztoků a poskytne péči všem druhům měkkých kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových. Roztok čočky účinně vyčistí a vydezinfikuje.
Roztok kombinuje tři dezinfekční a dvě povrchově aktivní látky, které poskytnou čočkám perfektní péči. Výrobce deklaruje, že roztok zničí až 99,9 % bakterií za 4 hodiny. Dvojice povrchově aktivních látek odstraňuje z čoček usazeniny, nečistoty a současně rozpouští proteiny po dobu jejich regenerace v roztoku. Čočky ošetřené roztokem ReNu Advanced poskytnou čočkám až 20hodinové zvlhčení, tím je zajištěn uživateli celodenní komfort.

Použití

Použitou čočku uložte do dlaně a přidejte přiměřené 3 kapky roztoku z každé strany čočky a bříškem prstu druhé ruky čočku mechanicky očistěte. Čočku opláchněte, a nakonec ji uložte do pouzdra s novou dávkou roztoku k potřebné regeneraci alespoň na 4 hodiny. Stejný postup zopakujte u druhé čočky. Roztok čočkám poskytne potřebnou péči a postará se o to, aby byly perfektně připravené na další použití.

Vlastnosti - Roztok ReNu Advanced 100 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 100 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?