Roztok OPTI-FREE Express 3 x 355 ml

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 27.5.

blank
Cena za položku
739 Kč
Roztok OPTI-FREE Express 3 x 355 ml  - Výhodné trojbalení roztoku
Hodnotících: 113

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free Express

Roztok OPTI-FREE Express „NO RUB“ je moderním vysoce účinným univerzálním roztokem společnosti ALCON. Jedna z aktivních složek roztoku OPTI-FREE výjimečným způsobem hydratuje povrch kontaktní čočky, čímž výrazně zvyšuje komfort nošení. Jedná se o látku Poloxamin, která umožňuje čočkám zadržet více vlhkosti na povrchu, a to až po dobu až 24 hodin. Roztok OPTI-FREE Express je vhodný k dezinfekci, čištění, oplachování, zvlhčování a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Označení „NO RUB“ znamená, že čočky po vyjmutí z oka není třeba mnout. Praxe však naznačuje, že tento úkon zajišťuje lepší působení roztoku na uchovávané kontaktní čočky. Přestože roztok Optifree Express řadíme do kategorie „no rub“ doporučujeme pro efektivnější odstranění bílkovinných depozit mechanické čištění v dlani před uložením do pouzdra.

Roztok Optifree Express je použitelný po dobu 6 měsíců od prvního otevření láhve. Optifree Express je efektivní ochranný prostředek proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Roztok Optifree Express nabízíme také v balení o různých objemech.

Složení: POLYQUAD (polidroniumchlo­rid) 0,001%, ALDOX (myristamidopro­pyldimethylamin) 0,0005%, chlorid sodný, sorbitol, edetan disodný, kyselina boritá, aminometylpropanol, citrát sodný a poloxamin jako čistící složky

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 3x355 ml
Expirace: 16 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 6 měsíců

Roztok Gelone 3×360 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Víceúčelový roztok s obsahem hyaluronátu sodného. Součástí balení je 3× antibakteriální pouzdro s ionty stříbra zabraňující ulpívání bakterií.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 789 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Sarah Isajanyan

    Super deal!

Roztok OPTI-FREE Express 3 x 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 3 x 355 ml

Roztok OPTI-FREE Express 3 x 355 ml

739 Kč

Skladem > 1000 ks