Roztok OPTI-FREE Express 120 ml

attributesPrimary

Pondělí 27.5.

blank
Cena za položku
169 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Roztok OPTI-FREE Express 120 ml  - Čistící roztok
Hodnotících: 186

Roztok na kontaktní očky Opti-Free Express

Roztok OPTI-FREE Express „NO RUB“ je moderním vysoce účinným univerzálním roztokem takzvaným roztokem „vše v jednom“ společnosti ALCON. Jedna z aktivních složek roztoku OPTI-FREE výjimečným způsobem hydratuje povrch kontaktní čočky, čímž výrazně zvyšuje komfort nošení. Jedná se o látku Poloxamin, která umožňuje čočkám zadržet více vlhkosti na povrchu, a to až po dobu až 24 hodin. Roztok OPTI-FREE Express je vhodný k dezinfekci, čištění, oplachování, zvlhčování a uchovávání všech typů měkkých kontaktních čoček. Označení „NO RUB“ znamená, že čočky po vyjmutí z oka není třeba mnout. Praxe však naznačuje, že tento úkon zajišťuje lepší působení roztoku na uchovávané kontaktní čočky. Přestože roztok Optifree Express řadíme do kategorie „no rub“ doporučujeme pro efektivnější odstranění bílkovinných depozit mechanické čištění v dlani před uložením do pouzdra.

Roztok Optifree Express je použitelný po dobu 6 měsíců od prvního otevření láhve. Optifree Express je efektivní ochranný prostředek proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Roztok Optifree Express nabízíme také v balení o různých objemech.

Složení: POLYQUAD (polidroniumchlo­rid) 0,001%, ALDOX (myristamidopro­pyldimethylamin) 0,0005%, chlorid sodný, sorbitol, edetan disodný, kyselina boritá, aminometylpropanol, citrát sodný a poloxamin jako čistící složky

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 120 ml
Expirace: 16 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 6 měsíců

Roztok Gelone 100 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Roztok Gelone 100 ml na kontaktní čočky v cestovním balení s lubrikací hyaluronátem sodným. Vhodný i pro velmi citlivé oči.

Cena: 169 Kč

Komentáře


Roztok OPTI-FREE Express 120 ml

Roztok OPTI-FREE Express 120 ml

Roztok OPTI-FREE Express 120 ml

169 Kč

Skladem > 300 ks