Roztok Laim Care 50 ml

128 Kč 109 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.7. Pondělí 26.7. zvolte své parametry

Doprava

GLS
GLS 75 Kč
PPL
PPL 69 Kč
Česká pošta
Česká pošta 69 Kč
Osobní odběr
Osobní odběr 29 Kč
Pro objednávky nad 200 Kč je poštovné zdarma
128 Kč 109 Kč

Roztok Laim Care 50 ml

Inovativní roztok Laim Care je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových a barevných. Roztok Laim Care se svou kvalitou a snášenlivostí řadí na samý vrchol mezi roztoky na trhu.
Zde si můžete objednat 50ml roztok - malé praktické balení, ideální pro cestování.

Efektivní lubrikace

Laim Care využíval jako vůbec první roztok pro tělo přirozenou velmi efektivní lubrikační látku - kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se nachází například v očním sklivci a kloubní tekutině. Je látkou velmi hojně užívanou při kosmetických zákrocích. Má analgetický účinek a mimo jiné podporuje i bezjizevnaté hojení a regeneraci. V segmentu kontaktních čoček se používá jako lubrikační látka očních kapek.
Díky kyselině hyaluronové je roztok Laim Care vhodný i pro nositele čoček s velmi citlivýma očima. Čočky jsou po celou dobu nošení lubrikované a příjemné. Nedochází k nepříjemnému vysychání čoček a pocitu nepohodlí.

Doporučujeme používat roztok Laim Care v kombinaci s mechanickým čištěním - mnutím. I když je roztok označen jako NO RUB, je prokázáno, že mnutí zvyšuje účinek víceúčelových roztoků. Roztok Laim Care je velmi vhodný i pro citlivé oči.

Antibakteriální pouzdro s ionty stříbra

Součástí balení je antibakteriální pouzdro s ionty stříbra, které zvyšují efektivitu roztoku při likvidaci bakterií. Pokud pouzdro ztratíte, není problém použít běžné náhradní plastové pouzdro bez iontů stříbra. Výměna pouzdra se z hygienických důvodů doporučuje každé 3 měsíce. Do 90 dnů od prvního otevření by měl být roztok spotřebován. Pokud se tak nestane, zbylý roztok už nepoužívejte.

Víceúčelový roztok Laim Care nabízíme také v balení 150 ml, 400 ml, 2x 400 ml a 3x 400 ml.

Vlastnosti
Výrobce: Schalcon
Typ roztoku: Univerzální
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Obsah: 50 ml
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?

Radouchová

Pořizuji si ho do šuplíku, do práce. Občas si musím čočky propláchnout.

Jirka

Super. Takové balení se mi neztratí. Praktické :)

Páťa S.

Budu si ho kupovat k jednodenním čočkám. Už se mí stalo, že jsem potřebovala čočky propláchnout, ale musela jsem si poradit jen s kapkami do očí. Tohle je rozhodně lepší.