Roztok Laim Care 50 ml

attributesPrimary

Pondělí 20.5.

blank
Cena za položku
128 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Roztok Laim Care 50 ml  - Čistící roztok
Hodnotících: 125

Roztok Laim Care 50 ml

Inovativní roztok Laim Care vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček, včetně silikon-hydrogelových a barevných. Roztok Laim Care se svou kvalitou a snášenlivostí řadí na samý vrchol mezi roztoky na trhu.
Zde si můžete objednat malé praktické balení, ideální pro cestování. 

Efektivní lubrikace

Laim Care využíval jako vůbec první roztok pro tělo přirozenou velmi efektivní lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová se nachází například v očním sklivci a nitrokloubní tekutině. Je látkou velmi hojně užívanou při kosmetických zákrocích. Má analgetický účinek a mimo jiné podporuje i bezjizevnaté hojení a regeneraci. V segmentu kontaktních čoček se používá jako lubrikační látka očních kapek.

Doporučujeme používat roztok Laim Care v kombinaci s mnutím, byť je označen jako NO RUB. Je prokázáno, že mnutí zvyšuje účinek všech roztoků s výjimkou peroxidových systémů. Roztok Laim Care je velmi vhodný i pro citlivé oči.
 

Antibakteriální pouzdro s ionty stříbra

Součástí balení je antibakteriální pouzdro s ionty stříbra, které zvyšují efektivitu roztoku při likvidaci bakterií. Pokud např. pouzdro ztratíte je možné kombinovat roztok i s běžným náhradním plastovým pouzdrem bez iontů stříbra. Výměna pouzdra je z hygienického důvodu velmi důležitá, nicméně pouzdro vydrží používání (od prvního použití) v délce 90 dní, což je též doba, kdy se má roztok spotřebovat.

Víceúčelový roztok Laim Care nabízíme také v balení 150 ml, 400 ml, 2x400 ml a 3x400 ml.

Vlastnosti

Výrobce: Schalcon
Typ roztoku: Univerzální
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Obsah: 50 ml
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

  • Jirka

    Super. Takové balení se mi neztratí. Praktické :)

  • Páťa S.

    Budu si ho kupovat k jednodenním čočkám. Už se mí stalo, že jsem potřebovala čočky propláchnout, ale musela jsem si poradit jen s kapkami do očí. Tohle je rozhodně lepší.

Roztok Laim Care 50 ml

Roztok Laim Care 50 ml

Roztok Laim Care 50 ml

128 Kč

Skladem > 1000 ks