Roztok AQ Pure 3 x 360 ml

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

blank
Cena za položku
579 Kč
Roztok AQ Pure 3 x 360 ml - Výhodné trojbalení roztoku
Hodnotících: 198

Roztok AQ Pure

AQ Pure je univerzální roztok s obsahem elastického polymeru s vlastností vázat na sebe velké množství vody. Ten zajišťuje dokonalé zvlhčení čoček během jejich celodenního nošení. Čočky pak nezpůsobují žádné podráždění ani zarudnutí oka a jejich nošení je zásluhou AQ Pure mnohem pohodlnější než při použití jiného roztoku.

Vhodný i pro citlivé oči

Díky vysoce efektivní lubrikaci, která je účinnější než u běžných roztoků, je AQ Pure vhodný také pro citlivé oči. Jeho komfort přinášející vlastnosti ocení nejen lidé s citlivýma očima nebo alergici, ale také všichni, kteří chtějí svým očím zajistit tu nejlepší péči.

Čištění a hydratace

Roztok je určen k dezinfekci, uložení, čištění, oplachování a hydrataci všech druhů měkkých kontaktních čoček a účinně z nich odstraňuje všechny bílkovinné usazeniny. Hodnota pH roztoku je kompatibilní s organickým prostředím oka, čímž je eliminována možnost podráždění.

Doba působení

Roztok AQ Pure je určen k dezinfekci čoček s promnutím i bez něj. V prvním případě je doba působnosti roztoku na čočku stanovena výrobcem, tak aby došlo k její dezinfekci, na pouhých 5–7 minut. V opačném případě, kdy čočka není promnuta, stanovuje výrobce dobu působnosti roztoku minimálně na 2–3 hodiny. Oční specialisté mnutí čoček doporučují v každém případě, protože se tak výrazně zvyšuje účinnost jejich dezinfekce.

Vlastnosti

Výrobce: Optoflex
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 3x360 ml
Expirace: 24 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Erik

  Vybral jsem si ho sice kvůli ceně, ale jsem s výsledky spokojený. Čočky jsou čisté a regenerované. Vydrží mi celý měsíc stejně jako při používání drahého roztoku.

 • Janina Slezáková

  Jsem s ním spokojená dobrých pět let.

 • Čočky jsou čisté. Lepší cenu už si nemůžu přát. Všechno OK.

 • Týna Běhounková

  Hledala jsem co nejlevnější roztok a s tímhle jsem spokojená nejen kvůli ceně. Věřili byste, že mi vyčistí čočky líp než roztok, co jsem kupovala u doktroky... To je fakt něco.

 • Zuzka

  Cena je fakt neuvěřitelná a ještě víc neuvěřitelné je, že tím vůbec netrpí kvalita. Roztok se o čočky stará jako jakýkoli jiný. Super, super, super.

 • Tamara

  Celková spokojenost. Ta cena nemá konkurenci. Roztok ale hravě může konkurovat mnohonásobně dražším produktům.

 • Urbánek

  I když je cena nižší, kvalita tím tedy rozhodně nijak netrpí. O moje čočky se roztok vždycky postaral.

 • Dušan

  Super cena. Roztok je kvalitní.

 • Vlastička Jirsová

  Ta cena mě pokaždé dostane. Jsem s roztokem s spokojená a nemám vůbec potřebu hledat jakýsi dražší, který bude čočky čistit úplně stejně.

Roztok AQ Pure 3 x 360 ml

Roztok AQ Pure 3 x 360 ml

Roztok AQ Pure 3 x 360 ml

579 Kč

Skladem > 1000 ks