PureVision (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
489 Kč
PureVision (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 283

Cena za balíček: 733 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 793 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky PureVision

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro nepřetržité nošení. Čočky PureVision jsou čočkami nového směru v technologii výroby a užívání kontaktních čoček. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision je změněn do hloubky revoluční technologií Performa, která zajišťuje maximální zvlhčení a redukuje pocit suchých očí. Kontinuální nošení je však nutné předem konzultovat s Vaším kontaktologem nebo očním lékařem a řídit se výlučně jeho pokyny. Kontaktní čočky PureVision jsou však vhodné také k dennímu či příležitostnému užívání.

U kontaktních čoček PureVision odpadá (v případě kontinuálního nošení) starost s čištěním čoček a nákupem roztoku, přičemž cena o mnoho nepřevyšuje běžné měsíční kontaktní čočky. Vhodným doplňkem ke kontaktním čočkám Pure Vision, obzvláště v případě kontinuálního nošení, jsou zvlhčující kapky.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60, 8.30
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 112 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 64 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Jan Seďa

  Tak jsem našel nového favorita na post nejhorších čoček, které jsem dosud měl. Žádné jiné čočky neměli po prvním vyjmutí z ochraného obalu výrazně zdeforomovaný tvar a není kulatá !! Zřejmně díky kombinaci super tvarovaného "hranatého" obalu v kterém je uložena a dlouhé době expedice. Čočka se zatím ani za 3 dny nevrátila do standartního kulového tvaru. Ztoho zřejmně plynou i zhoršené vlastnosti a nevidím přes ně uplně čistě na dálku. Na první pocit působí hodně lacině, jsou tužší, tluštší, což jsem právě hledal jako náhradu za ukončené Surevue, ale budu muset hledat dál. Nejsou taky tak kluzké jak jiné ale v oku se zdají v pořádku. První čočka vydržela 2 dny, než se natrhla a musel jsem ji vyhodit. Za mě těžké zklamání z Made in USA a musím narychlo kupovat jiné ..

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Jane, děkujeme za Váš komentář. Je nám velice líto, že nejste s novými čočkami spokojen. Pokud máte takovéto problémy s kvalitou, doporučujeme Vám čočky reklamovat dle platných podmínek Reklamačního řádu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nových čoček. Pokud máte zájem, napište nám své naměřené parametry – dioptrie, zakřivení a průměr. Ideální by pro Vás byla návštěva kontaktologa, který Vám po vyšetření doporučí konkrétní čočky, které můžete hned také vyzkoušet a posoudit, zda jsou vyhovující. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím. Přejeme hezký den.

 • Františka Čopková

  Dobrý den, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi zakřivení 8.6 a 8.3? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Františko, děkujeme Vám za dotaz. Mezi zakřivením 8,6 a 8,3 je rozdíl 0,3. Měla byste si vybrat zakřivení, které lépe odpovídá Vašemu naměřenému. Jde o zakřivení zadní plochy kontaktní čočky, které se porovnává se změřeným zakřivením rohovky. Správně zvoleným zakřivením si zajistíte, že čočka bude na oku dokonale sedět, nebude nikde odstávat a nebude Vám při nošení způsobovat nepříjemné pocity. Tento údaj by Vám měl sdělit oční specialista spolu s dalšími parametry, podle kterých je nutné čočky vybírat. Pokud své zakřivení neznáte, doporučujeme Vám návštěvu optometristy. V případě, že budete mít jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Jája

  Pro mě nejlepší čočky. Neskutečně pohodlné, že je můžete nosit několik dní bez vytažení. Nikdy se mi nestalo, že by mi čočky "zabloudila" pod horní víčko, což se mi u tenčích čoček stávalo pravidelně. Zkusila jsem jiné, ale vracím se zpět k těmto - jsou top :)

 • Tom

  nosím je několik let a přestal jsem uvažovat o operaci, pohoda

 • Lucie

  Pro mě zcela nenositelné, jsou naprosto tvrdé a nepohodlné.

 • saša

  já je používám už pár let a jsem moc spokojená :-)

 • Radek

  moc nadšený jsem z nich nebyl, přijdou mi dost tuhé :-(

PureVision (6 čoček)

PureVision (6 čoček)

PureVision (6 čoček)

489 Kč

Skladem > 1000 ks