Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
489 Kč
Proclear Compatibles Sphere (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 200

Cena za balíček: 733 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere

Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky výrobce CooperVision, které jsou tvořené z 38 % svého objemu polymerem Omafilkon A, zbytek pak tvoří voda. Nízká středová tloušťka čoček spolu se složením materiálu přináší vysokou propustnost pro kyslík a potřebnou hydrataci.

Biokompatibilní a hydratované

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jsou určeny pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Čočky obsahují syntetickou složku vytvořenou na bázi přírodní látky zvané Phosphorylcholin (PC), která je obsažena v buněčných membránách lidského organismu.
Tato látka je charakteristická tím, že udržuje potřebné množství vody v buňkách organismu. Díky této látce jsou Proclear Compatibles Sphere kompatibilní s prostředím lidského organismu a vhodné i pro citlivé oči. Tato látka zároveň činí čočky rezistentní vůči dehydrataci a zabraňuje usazování proteinových a lipidových depozit. 

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 62%
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 64 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Šárka Houdková

  Přidávám se, tyto čočky už NIKDY VÍCE!!! Jsou velice tenké, rychle se zničí, při větším mnutí oka dokonce čočka může i zalézt za oko, což je velice nepříjemné. Měla jsem je na dovolené a z 6 párů mi tři páry vydrželi pouze týden, maximálně dva, neb se mi poškodili, nebo začali být nepříjemné. Nelze se na ně spolehnout a počítat že jsou měsíční, ani náhodou.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za komentář. Je nám moc líto, že jste měla s čočkami problémy. O to více, že Vám nepříjemnosti komplikovaly dovolenou. Jestliže je to možné, můžete nám čočky poslat k reklamaci. Doporučujeme Vám také osobní konzultaci s kontaktologem, který Vám pomůže vybrat vhodné kontaktní čočky. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Eliška Trejbalová

  Nikdy více Proclear Compatibles Sphere ! Objednala jsem 6 čoček, 2 byly prasklé už v obale. Jedna mi praskla do týdne nošení v očích. Ze 3 měsíčních jsem měla čočky na 1 měsíc. Reklamovat to nejde, kdo mi uvěří, že jsem je nezničila.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že jste měla s čočkami takový problém. Vadné čočky jste nám měla určitě poslat k reklamaci. Čočky by byly odborně posouzeny a při odhalení výrobní vady by Vám samozřejmě byly vráceny peníze, nebo zaslány nové čočky – jak byste si přála. Pokud je to ještě možné, uložte vadné čočky do pouzdra s čerstvou dávkou roztoku, vše pečlivě zabalte a pošlete nám k reklamaci. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

 • Adam

  Dobrý den, přeházím z denních čoček na měsíční a na denních mám zakřivení 8.4, průměr 14.2 bude velký problém když přejdu na zakřivení 8.6? Je problém najít měsíční čočky s tímto zakřivením. Díky.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení určitě hraje roli v pohodlí při nošení kontaktních čoček, ale není to primární parametr, kterého je třeba se při výběru držet. Oko dokáže vždy přijmout určitý rozdíl. Rozdíl, který uvádíte vy, by neměl při nošení představovat problém, ale přesto bychom Vám doporučovali reaplikaci čoček u speciality. Před nákupem je vhodné nové čočky vyzkoušet. Nové čočky by měly mít podobné vlastnosti, jako Vaše dosavadní čočky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Nikki

  Dobrý den, ráda bych se zeptala. :) Mám kontaktní čočky Biofinity a ráda bych jej vyměnila za tyto kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere jelikož obsahují více vody. Jen chci vědět, Biofinity mají Propustnost kyslíku: 160 Dk/t a tyto 42Dk/t, je tedy velký problém že mají menší propustnost kyslíku než ty co používám? Nebudu mít pak s očima nějaký problém když přejdu na menší propustnost kyslíku? Je to asi nejspíš hloupá otázka, ale budu ráda když mi na ni odpovíte. Nevím si s tím rady a uvažuji tudíž o změně kvůli tomu, že čočky Biofinity mi vysušují a dráždí oko, proto se poohlížím na čočky s větším obsahem vody. :) Moc díky za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  pokud máte pocit suchého oka a dráždění oka , tak je určitě správné, že chcete přejít na Procleary. Kontaktní čočky Biofinity jsou ze silikonhydroge­lového materiálu, to znamená, že mají větší propustnost pro kyslík (přesně jak uvádíte), ale za to menší % obsahu vody. Procleary jsou hydrogelové materiálu a tam je to přesně naopak. Každá čočka je tedy pro trochu jiného nositele, resp. pro jiný „styl“ nošení. Pokud v čočkách nebudete spát a budete dodržovat pravidelné intervaly výměny, tak by se vám nemělo nic stát.

 • Anna Poláčková

  Dobrý den, dříve jsem měla čočky s průměrem 14, byl by pro mě průměr 14,2 problém? Vadí, pokud například čočka přesahuje duhovku? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, lidské oko by mělo být schopno tolerovat odchylku průměru čočky činící až 2 desetiny milimetru. Přesah čočky přes duhovku by neměl ničemu vadit – vyrábí se dokonce tzv. sklerální čočky, které kryjí nejen duhovku, ale i bělmo.

 • Tomáš Král

  Dobrý den, potřebuji od Vás poradit. Měl jsem kontaktní čočky Precision UV +7, zakřivení 8,7 a průměr 14,4. Hledám adekvátní náhradu jelikož už nejsou k sehnání. Na Vašich stránkách jsem si našel dva kandidáty http://www.cocky-online.cz/biomedics-55-evolution-6-cocek http://www.cocky-online.cz/proclear-compatibles-sphere-6-cocek Potřeboval bych poradit s výběrem, protože obě varianty mají o desetinu jiné zakřivení než Precision, ale nevím jak moc a popřípadě co více vadí jestli o desetinu více či méně. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, bohužel Vám takto na dálku nemůžeme doporučit žádný druh kontaktních čoček. Doporučujeme konzultovat přechod na jiný druh kontaktních čoček s Vaším očním specialistou, který Vám kontaktní čočky aplikoval. Nákupem pouze na základě vlastního rozhodnutí se vystavujete minimálně riziku ztráty finanční investice. Parametr zakřivení není jediným kritériem úspěšného přechodu na nový druh čoček. Je potřeba také věnovat pozornost celkové konstrukci čočky a také materiálu, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny. Děkujeme za pochopení.

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

489 Kč

Skladem > 1000 ks