Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

589 Kč
92% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 6.12. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Komfort jednodenních čoček - Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifokální kontaktní čočky jsou navrženy tak, aby pomáhaly řešit obtíže, které souvisejí se stárnutím očí: presbyopií (také známou pod označením "stařecká vetchozrakost") a suchostí očí . Optická konstrukce Proclear 1 Day multifocal umožňuje vašemu oku instinktivně najít zónu, která poskytuje optimální zaostření . Postupný přechod zóny vám umožní vidět vše jasně a bez námahy na jakoukoli vzdálenost.

Ostré a pohodlné vidění do blízka i do dálky.

Každý den s novým svěžím párem uvidíte ostře na všechny vzdálenosti - v práci na monitor počítače, na SMS v mobilu i na vzdálený billboard při cestě autem. Proclear 1 Day multifocal jsou řešením v každé situaci, nemusíte je doplňovat dioptrickými brýlemi a nabízejí komfort a nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček bez čištění a desinfekce, který ocení především nositelé, kteří trpí očními alergiemi.

PC výrobní technologie kontaktních čoček

Celodenní hydratace - patentovaná PC technologie

Vlhkost čoček je důležitá pro pohodlné celodenní nošení. Proclear 1 Day multifocal obsahují vlhkost vážící molekuly, které jsou biokompatibilní s lidským organismem. Díky PC technologii zadržují vláhu a vlhkost se z nich během dne nevypaří. V případě suchých očí jsou Proclear 1 Day multifocal ideálním partnerem a pomohou až po dobu 12 hodin.

Hodnota adice

U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal se neuvádí adice, jako je tomu u jiných multifokálních čoček. Výrobce uvádí, že tyto multifokální kontaktní čočky jsou určeny pro nositele kontaktních čoček s hodnotou adice do +2.50. Proto bychom Vám rádi připomněli, že nákup těchto čoček bez předchozí aplikace od očního specialisty (kontaktologa), rozhodně nedoporučujeme, ať již ze zdravotních či z ekonomických důvodů.

Vlastnosti - Proclear 1 Day multifocal (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Název produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Množství vody: 60%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka Zanelli

Dobrý den, používám Cooper Vision Switch Joy 1 Day Multifocal, BC 8,6, DIA 14,1, ADD: LOW. L:-3,50, P: - 3,00 V nabídce je nemáte, kterými čočkami je mohu s jistotou nahradit? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout kontaktní čočky Clariti 1 day Multifocal, které se s Vašimi čočkami shodují ve všech klíčových parametrech. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Eva

Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné pro mne?. Doposud jsem používala 30ti denní Proclear multifocal BC 8,7, DIA14,4, ADD1,5. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou si poměrně podobné, ale dokud je nevyzkoušíte, nemůžeme Vám slíbit, že pro Vás budou zcela vyhovující. Určitě Vám doporučujeme navštívit aplikační středisko, kde Vám poskytnou zkušební kontaktní čočky. Jako eshop bohužel takovou možnost nemáme a balení 30 kusů je nejmenší oficiálně dodávané pro prodej. Oči každého nositele jsou jiné. Někdo snese v očích téměř cokoli, pro někoho jiného jsou i drobné odchylky nepřijatelné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tereza Klimková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se čočky nedají koupit v menším balení pouze na zkoušku. Vyzkoušela jsem už moc druhů a většina mě nesedí a čočky mi leží doma k ničemu. Pracuju v prašném prostředí kde je nedostatek vzduchu a taky hodně suchý vzduch se špatným osvětlením a průvanem. Proto mi přijde že nevidim moc ostře. Je možnost mi nějaké čočky doporučit? (Pouze jednodenni) děkuji :)

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za otázku. Jako internetový obchod bohužel nemůžeme poskytovat zkušební kontaktní čočky. Neuvedla jste, jaký typ oční vady Vás trápí, takže nevíme, jaké kontaktní čočky bychom Vám mohli doporučit. V naší nabídce máme TopVue Eite a TopVue Daily, u kterých můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Anonymous

Dobrý den, chtěla bych zkusit tyto čočky, ale já potřebuji zakřivení 8,6, vadilo by to nějak při používání,, děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento drobný rozdíl by při nošení neměl působit potíže. Samozřejmě jde u čoček o individuální záležitost a 100% jistá si budete až po nasazení a vyzkoušení čoček. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.