Zopakovat poslední objednávku

Proclear 1 Day (30 čoček)

attributesPrimary

Pátek 15.12.

cleaner
blank
Cena za položku
399 Kč
399 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Proclear 1 Day (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 190

Kontaktní čočky Proclear 1 Day

Proclear One Day jsou k dispozici také v balení po 90 čočkách

Nové kontaktní čočky Proclear 1 Day byly uvedeny na trh v březnu 2009. V segmentu jednodenních čoček představují významný posun v kvalitě a komfortu. Jedná se o velmi inovativní výrobek společnosti CooperVision, který se pyšní perfektní snášenlivostí a OPRAVDU celodenním komfortem. Kontaktní čočky Proclear 1 Day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček.
Snášenlivost Proclear 1 Day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky. Kontaktní čočky Proclear 1 day se díky asférickému designu přední plochy řadí mezi výrobky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu. Tato technologie je zárukou čistého vidění za všech světelných podmínek.

Obecně výhoda jednodenních kontaktních čoček spočívá v záruce nejzdravějšího užívání této formy oční korekce. Nečistoty, bílkoviny a jiné alergeny nemají čas se v nebezpečném množství na vašich kontaktních čočkách usadit. Tato vlastnost je významná obzvláště pro alergiky v pylové sezóně. Každý pár je určený právě pro jedno použití po dobu jednoho dne. Proclear 1 day nejsou určené k přespávání. Neztrácíte čas čištěním, neutrácíte za roztoky a případné poškození nebo ztráta např. při plavání není finančně tak bolestivá.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 1 den
Vyrobeno z: Omafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 60%
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 30 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.7

TopVue Daily (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně lubrikační látky hyaluronátu sodného.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 349 Kč
Ušetříte: 50 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Kateřina Oswaldová

    Dobrý den, prosím o radu - chtěla bych vyzkoušet tyto jednodenní kontaktní čočky, dříve jsem používala od značky CooperVision měsíční Biofinity, ale protože většinu času nosím brýle, mnohem lépe využiji jednodenní. Teď k dotazu: bude mi vyhovovat tento typ? Když ty předchozí měli BC 8,6 a DIA 14,0? Dioptrie na brýlích mám -2,25 a - 2,75. Mám zvolit pro čočky stejné? Potřebuji hlavně komfortní, na ceně zase až tak nezáleží. Děkuji moc :)

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Teoreticky by pro Vás měly být čočky vhodné, oko by mělo být schopné tolerovat rozdíl do 0,20. Zda tomu tak je i u Vás, poznáte až po vyzkoušení čoček. My bychom Vám doporučili Dailies TOTAL1 nebo Dailies AquaComfort Plus. Ty jsou Vašim parametrům nejblíže. Úprava dioptrií zatím není třeba. Přejeme hezký den.

Proclear 1 Day (30 čoček)

Proclear 1 Day (30 čoček)

Proclear 1 Day (30 čoček)

399 Kč

Skladem > 1000 ks