Pouzdro na čočky rotační - modré

55 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 19.7. zvolte své parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 35 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 79 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 79 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 85 Kč
* Pro objednávky nad 200 Kč je poštovné zdarma

Modré rotační pouzdro pro čištění kontaktních čoček

Rotační pouzdro na kontaktní čočky slouží pro kvalitnější čištění a pohodlnější manipulaci. Pouzdro má modrou vrchní část a dva košíčky, do kterých se nasazují kontaktní čočky. Po vložení čoček do pouzdra několikrát otočíte vrchním uzávěrem doprava a doleva. Otáčení uzávěru roztočí košíčky ponořené v roztoku a čočky se tímto pohybem kvalitně a důkladně opláchnou a zbaví usazenin.
Čočky pak nechte v roztoku dezinfikovat po dobu danou výrobcem víceúčelového roztoku. Po uplynutí doby čištění čoček vylijte roztok, doplňte do nádobky čerstvou dávku roztoku a čočky ještě jednou pomocí rotace opláchněte.
Protože se kontaktní čočky ukládají do košíčků pouzdra, odpadne vám mnohdy náročná manipulace. Čočky už nebudete muset z roztoku vyjímat prsty, kleštičkami ani pinzetami. Manipulace s čočkami bude rychlejší a výrazně se sníží riziko poškození čoček nešikovným zacházením s pinzetami a kleštičkami.

Pouzdro není vhodné pro peroxidové čistící roztoky na kontaktní čočky. Pouzdro používejte pouze při čištění čoček víceúčelovými roztoky!

Pouzdro je dostupné také v: zelené, žluté a růžové barvě.

Vlastnosti - Pouzdro na čočky rotační - modré

Barva: Modrá, Bílá

Všechny varianty tohoto produktu

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kateřina Marková

Dobrý den, nedokážu přijít na to, jak se do toho dostanu, abych tam ty čočky dala. Respektive otevřu lahvičku a tím končím. Na rebusy inteligenci mám, ale tohle? Návod žádný. Díky Kateřina

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za komentář. Kontaktní čočky se nasazují dovnitř košíčků, které jsou připevněné k části víčka. Pacičku košíčku odklopíte, nasadíte čočku a pacičku zase přiklopíte. Pokud budete mít s použitím problémy, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Renata Regneri

Dobrý den, nejdou mi roztočit košíčky s čočkami.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za komentář. Mrzí nás, že máte s pouzdrem takové nepříjemnosti. Na nefunkční pouzdro můžete uplatnit reklamaci. Aby jste pouzdro nemusela posílat k nám, můžete natočit video a poslat jej s průvodním dopisem, na e-mail info@cocky-online.cz. Pokud z videa bude patrné, že pouzdro nefunguje tak, jak má, bude nám to jako důkaz stačit. Do průvodního dopisu uveďte všechny náležitosti, které má reklamace obsahovat, včetně způsobu, jak byste chtěla situaci řešit (výměnou, vrácením peněz atd.). Hezký den.