POC Fovea Mid Clarity Comp Actinium Pink/Spektris Pink

Ženy Muži
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 27.3.
4 499 Kč

Všechny varianty tohoto produktu:

POC

POC je značkou, která dělá vše pro to, aby byly její produkty naprosto bezpečné a ochránili uživatele v maximální možné míře. Značka POC založila 2 vědecká fóra, na jejichž výstupech vyrábí vskutku špičkové zboží. Brýle POC budou dokonalou výbavou jak pro profesionální sportovce, tak pro běžné sportovní nadšence.

Podrobnosti o tomto modelu

Zrcadlové brýle během velmi jasných slunných dnů snižují míru záření, které může oči unavovat či dráždit. Zrcadlový efekt brýlových skel dokonale odráží světlo, a proto jsou pro oči brýle velmi komfortní. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů.

Lyžařské a snowboardové brýle

Toužíte po absolutním komfortu na sjezdovce? Bez brýlí to nepůjde.
Lyžařské a snowboardové brýle poskytnou očím a očnímu okolí ochranu nejen před sněhem, ale také před větrem, UV zářením a v neposlední řadě před oslněním bělostně skvoucí sněhovou peřinou.
Velká plocha skla poskytne dostatečně velké zorné pole a jeho zbarvení poskytne výbornou orientaci v zasněženém terénu, neboť nerovnosti na bílém povrchu často splývají a mohou být pro lyžaře či snowboardistu velmi zákeřné.