Oční kapky Thealoz Duo 10 ml

369 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Středa 27.10. Stock day info: Today 27. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. října zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
369 Kč

Oční kapky Thealoz Duo 10 ml

Kapky do očí Thealoz mají neutrální pH 7 a zbaví vás všech nepříjemných pocitů podráždění a únavy očí. Složení kapek lubrikuje povrch oka a efektivně řeší syndrom suchého oka.
Kapky Thealoz Duo neobsahují konzervanty, a proto jsou vhodné i pro citlivé oči.
Účinnou látkou v kapkách je Trehalźa, která představuje zásobu energie a uhlíku. Má schopnost stabilizovat stav buněčné membrány a má podíl na stavbě buněčné stěny. Kapky rovněž obsahují hyaluronát sodný. Obě látky se přirozeně vyskytují v organismu a kapky jsou tedy pro oči jemné a příjemné.

Co ohrožuje přirozený stav oka?

K únavě, podráždění, začervenání, vysušení a pálení očí může dojít vlivem vnějších vlivů od počasí až po častou práci na počítači. Oční kapky Thealoz Duo jsou vynikající volbou pro řešení těchto problémů. Zároveň jsou doporučovány pro léčbu syndromu suchého oka ve středně závažném a závažném stádiu.

Co je to ABAK?

Jde o aplikační systém lahvičky, který zabraňuje bakteriím proniknout dovnitř a kontaminovat roztok kapek. Díky tomuto bezpečnému aplikátoru mohou být kapky oproštěny o konzervanty, což přispívá k jejich výborné snášenlivosti.

Použití

Kapky je vhodné aplikovat po jedné kapce do každého oka 4x – 6x během dne a je možné je kapat do očí, i když máte nasazené kontaktní čočky.

Vlastnosti
Výrobce: Thea
Obsah: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Konzervanty: Ne
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?