MyDay daily disposable toric (30 čoček)

829 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Středa 27.9. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky MyDay daily disposable toric

Společnost CooperVision má v nabídce torických (astigmatických) kontaktních čoček i velmi komfortní jednodenní čočky MyDay daily disposable Toric ze silikon-hydrogelového materiálu. Díky použitým technologiím jde o čočky vysoké kvality a v kombinaci s denní periodou výměny jde o nejzdravější a nejpohodlnější způsob nošení.

Účinné řešení astigmatismu

Astigmatismus je velmi rozšířená oční vada, která způsobuje rozostřené vidění na blízké i vzdálené předměty. Důvodem je deformace čočky nebo rohovky. Díky torickým čočkám, lze nerovnosti korigovat a pohled je opět ostrý a jasný.
Kontaktní čočky MyDay daily disposable toric jsou horizontálně ztenčené, což zlepšuje stabilitu čočky v oku. Velká torická optická zóna umožňuje vyšší zrakovou ostrost, a proto je zaručeno dokonale ostré vidění.

Jak zvolit správné hodnoty?

V případě, že vám oční specialista nesdělil dioptrické hodnoty pro nákup torických kontaktních čoček, pak vám doporučujeme ověřit si správnost parametrů. Dioptrické hodnoty se často musí pro nákup čoček upravit, protože se torické čočky vyrábí pouze v omezeném rozsahu.
Stačí, když nám napíšete do komentářů přímo pod tyto kontaktní čočky kompletní údaje od očního specialisty (včetně znamének) a my vám rychle a rádi pomůžeme.

Propracovaný design a jemný materiál

Kontaktní čočky MyDay daily disposable toric disponují stejným designem jako oblíbené měsíční čočky Biofinity toric. Design Optimised Toric Lens Geometry je zárukou stability čočky v oku a dokonale ostrého vidění.

Technologie Aquaform je prostě o pohodlí. Jedná se o řadu vlastností, které působí naráz. Například rovnoměrná smáčivost, optimalizovaný design se zaoblenými okraji a vysoká propustnost kyslíku.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Čočky mají světle modré manipulační zabarvení a mají jednu orientační značku na 6 hod.

Vlastnosti - MyDay daily disposable toric (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 54%
Propustnost kyslíku: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Název produktu: MyDay daily disposable toric
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Michaela Švecová

Dobrý den,běžně používám čočky měsíční se zakrivenim 8.7 ale momentálně potřebuji jednodenní a správná osa mi jde nastavit pouze u těchto čoček. Mohu použít tyto čočky i když mají osu 8.6? Děkuji za odpověď Švecová

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Bohužel neuvádíte hodnotu zakřivení Vašich očí, ale pouze čoček, které nyní používáte. V ideálním případě by mělo být zakřivení čočky totožné se zakřivením rohovky. Pokud se rozdíl hodnoty zakřivení čočky a hodnoty naměřené očním specialistou vejde do tolerované mezní odchylky ±0,20 mm, neměla byste změnu pocítit. Každý nositel však reaguje na změnu jinak. Proto by každá re-aplikace měla probíhat pod odborným vedením. Pokud si vyberete čočky sama, rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit eventuální reklamaci. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Leona Čechová

Dobrý den , mám brýle s těmito hodnotami : P oko: sph+1,cyl +1,5 ax115 L oko : sph+1 cyl +0,5 ax75 Navíc pravé oko je tupozraké a trpím syndromem suchého oka. Jaké byste mi doporučili kontaktní čočky ? Děkuji za odpověď Čechová

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Máte častou refrakční vadu - astigmatismus. Hodnoty pro nákup kontaktních čoček se však musí přepočítat, protože máte hodnotu cylindru s plusovým znaménkem. Navíc u levého oka máte hodnotu cylindru natolik nízkou, že bude nutný převod na sféru. Po přepočtech budete tedy potřebovat na každé oko jiný typ čočky. Pro pravé oko budete potřebovat torické kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +2,50, cylindrem -1,25 a osou 120° např. Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism. A pro levé oko byste potřebovala sférické kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +1,25 např. Acuvue Oasys 1-Day. Tento typ čoček disponuje technologií hydraluxe, která činí čočky perfektně vlhké, a proto by ulevily očím v případě syndromu suchého oka. Ovšem v případě syndromu suchého oka doporučujeme mít u sebe stále i oční kapky, které od případného nepohodlí rychle uleví. Stejně bychom Vám však doporučili návštěvu kontaktologa či očního specialisty, který Vám čočky umožní před nákupem vyzkoušet. Jedná se o placenou službu, ale vzhledem ke složitějšímu přepočtu Vašich dioptrických hodnot v kombinaci s tupozrakostí a syndromem suchého oka Vám to může ušetřit peníze i čas. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.