LIU JO LJ3600S 338

Děti
Kdy odešleme? 1 ks Pondělí 2.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days zvolte své parametry
129 mm
18 mm
130 mm
37 mm 49 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 2.8.
Doprava zdarma
Sleva 42% 1 699 Kč 2 929 Kč

Všechny varianty tohoto produktu:

LIU JO

Rozmanitý výběr brýlí s minimalistickou elegancí a promyšlenými detaily. To naleznete v kolekci brýlí LIU JO, která se nese v italském módním stylu. Pokud hledáte brýle, které dokonale vystihnou vaši náladu, pak jste našli to pravé.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Brýle luxusních značek jsou doplněk, který se neokouká a bude vám dělat radost velmi dlouhý čas. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýlová skla ztmavená tmavým filtrem, který ochrání oči před silným slunečním zářením na pláži ale i ve městě (propouští 8-18 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře.