Kate Spade Fay/G/S HT8/HA

Ženy

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
143 mm
Další rozměry
19 mm
140 mm
39 mm 54 mm
Skladem
Kdy odešleme: středa 17.7.
Cena
3 639 Kč

Kate Spade

Za jménem Kate Spade stojí americký luxusní módní dům v božském New Yorku, který nabízí ryze ženskou módu. Značka vznikla v roce 1993 a prorazila s kabelkami, které jsou dnes považovány za kult. Barvy u značky hrají zásadní roli, protože jsou synonymem radosti, a proto značka nabízí i brýle se slušivými barvami. Brýlové modely jsou však velmi moderní a sofistikované.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýlová skla ztmavená tmavým filtrem, který ochrání oči před silným slunečním zářením na pláži ale i ve městě (propouští 8-18 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.

Brýle, které umožňují výměnu brýlových čoček

S tímto brýlovým modelem máte možnost přizpůsobit si brýlové čočky vašim potřebám. Během nákupu jednoduše zadejte své dioptrické hodnoty a vyberte si brýlové čočky dle vašich preferencí. Nabízíme širokou škálu možností, od tradičních transparentních čoček až po čočky s filtrem modrého světla, sluneční či dokonce samozabarvovací čočky. Rozhodnutí je zcela na vás! Upravte si brýle podle svých potřeb.