HEAD SOLAR FMR Red L

Ženy Muži

Další rozměry
Skladem
Kdy odešleme: středa 29.5.
Cena
1 349 Kč

Všechny varianty tohoto produktu

Head

Značka, která do světa sportu přinesla neuvěřitelné inovativní změny. Byl to právě americký pilotní inženýr Howard Head, který se zasloužil o moderní podobu lyží a tenisových raket. Brýle značky Head spojují moderní technologické postupy a kvalitní materiály. Výsledkem jsou sportovní brýle špičkové kvality, na které se můžete spolehnout za každých okolností.

Podrobnosti o tomto modelu

Zrcadlové brýle během velmi jasných slunných dnů snižují míru záření, které může oči unavovat či dráždit. Zrcadlový efekt brýlových skel dokonale odráží světlo, a proto jsou pro oči brýle velmi komfortní. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře.

Lyžařské a snowboardové brýle

Toužíte po absolutním komfortu na sjezdovce? Bez brýlí to nepůjde.
Lyžařské a snowboardové brýle poskytnou očím a očnímu okolí ochranu nejen před sněhem, ale také před větrem, UV zářením a v neposlední řadě před oslněním bělostně skvoucí sněhovou peřinou.
Velká plocha skla poskytne dostatečně velké zorné pole a jeho zbarvení poskytne výbornou orientaci v zasněženém terénu, neboť nerovnosti na bílém povrchu často splývají a mohou být pro lyžaře či snowboardistu velmi zákeřné.