Garance vrácení peněz

Gelone 1-day for Astigmatism (30 čoček)

719 Kč
95% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 24.6. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Gelone 1-day for Astigmatism

Torické (astigmatické) čočky z velice komfortního silikon-hydrogelového materiálu s výborně zpracovanou optikou potěší všechny astigmatiky.

Stavba čočky

Gelone technology icon Aby byla zajištěna perfektní korekce astigmatismu, je velmi důležitá stabilita čočky ve správné pozici osy. Optický design a geometrie čočky je řešen tak, aby nedocházelo k pohybu čočky. Torická optická zóna je navíc velká, a proto je pohled přes čočky čistý a ostrý.
Čočky mají na pozici 6. hodiny malou orientační značku. Pokud se čočka nasadí správně, je stabilizace čočky ve správné pozici osy velmi rychlá a tím pádem je docíleno požadované korekce prakticky okamžitě.

Materiál a možnosti nošení

Gelone technology icon Silikon-hydrogelový materiál Stenfilcon A má namodralé manipulační zbarvení, obsahuje 54 % vody a prodyšnost je 80 Dk/t. Povrch čočky je příjemně hladký a po celý den znamenitě hydratovaný.

Gelone technology icon Čočky jsou rovněž vybaveny účinným UV filtrem. Plocha čočky však nepokryje celý povrch oka. Pro plnou ochranu zraku doplňte ochranu o kvalitní sluneční brýle.

Jedná se o jednorázové kontaktní čočky, které si ráno nasadíte a večer je jednoduše vyhodíte. Žádné starosti s čištěním ani regenerací.
Jednodenní kontaktní čočky jsou obecně považovány za nejzdravější formu nošení čoček, protože si každé ráno aplikujete nové a perfektně čisté kontaktní čočky.

Vlastnosti - Gelone 1-day for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Gelone
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Množství vody: 54%
Propustnost kyslíku: 80 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Název produktu: Gelone 1-day for Astigmatism
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Stenfilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?