FreshLook ColorBlends Gemstone Green - nedioptrické (2 čočky)

469 Kč
89% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Pátek 3.12. Stock day info: Today 3. prosince Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 3. prosince zvolte své parametry
  Přidat
  259 Kč
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  469 Kč
  FreshLook ColorBlends Gemstone Green - nedioptrické (2 čočky)

  Péče o měsíční barevné čočky

  Barevné kontaktní čočky vyžadují stejnou péči, jako klasické kontaktní čočky, nicméně se k péči o čočky používají výlučně univerzální roztoky.
  Peroxidové roztoky se na barevné čočky nepoužívají!
  Barevné čočky je nutné před spaním z očí vyjmout – výrobci přespávání s kontaktními čočkami nedoporučují. Čočky by se měly vždy mechanicky očistit a umístit do čerstvé dávky roztoku k nezbytné regeneraci. Jestliže jsou čočky uložené v jedné dávce roztoku jeden týden, doporučujeme kontaktní čočky mechanicky očistit a uložit je do nové dávky roztoku minimálně na 4 hodiny před další aplikací.

  FreshLook ColorBlends

  Barevné kontaktní čočky FreshLook ColorBlends nabízí velký výběr z přirozených odstínů, které mohou oživit všední dny barevnou změnou. Hydrogelový materiál těchto měsíčních barevných čoček obsahuje 55 % vody a z toho důvodu jsou čočky velmi pohodlné po celý den.

  Užité technologie

  Barvy jsou aplikovány pomocí technologie 3-in-1 Color Technology a barevný dojem je tak velice realistický a přirozený. Barvy jsou vrstvené ve 3 krocích.

  Vnitřní prstenec opticky rozzáří oči.
  Základní barva definuje požadovanou barvu.
  Vnější prstenec lemuje obvod duhovky a vizuálně zvětšuje oko.

  Vlastnosti
  Barva čoček: Zelená
  Výrobce: Alcon
  Průměr (DIA): 14.50
  Zakřivení (BC): 8.60
  Velikost balení: 2 čočky
  Dioptrie: 0
  Expirace: 12 měsíců a více
  Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
  Vyměnit za: 30 dnů
  Množství vody: 55%
  Název produktu: FreshLook ColorBlends
  Spaní s čočkami?: Ne
  Materiál: Phemfilcon A
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (1)

  Máte nějaké otázky nebo názor?

  Markéta Pavlišová

  Dobrý den, které z uvedených barev by jste mi doporučili, když je má výchozí barva očí tmavě hnědá? Někteří výrobci uvádí, že tmavá barva očí nelze překrýt. Děkuji Pavlišová

  Odpověď

  info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tento typ kontaktních čoček by měl mít velmi dobrou krycí schopnost. Barva však není jednolitá po celé barevné části. Efektu je docíleno drobnými tečkami, mezi kterými může přirozená barva očí místy prosvítat. Efekt tak působí velmi přirozeným dojmem. Bohužel, takto na dálku nejsme schopni říci, jestli barevný efekt splní Vaše očekávání. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.