Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

2 799 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 4.3. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
2 799 Kč

Čočky Dailies Total1 Multifocal

Dailies Total1 Multifocal jsou jednodenní multifokální čočky od Alconu. Jsou vyvinuty speciálně s ohledem na nositele s velmi citlivýma očima, na nositele s poruchami slzného filmu a na nositele se syndromem suchého oka. Jejich vhodnost pro citlivé oči je dána materiálem, který propouští k oku výrazné množství kysíku - 156 Dk/t, ale přesto dokáže očím poskytnout vysoce hydratovaný povrch čočky. Tajemství Dailies Total1 Multifocal spočívá v kombinaci materiálů - uvnitř pevnější materiál s podílem vody kolem 33 % a naproti tomu na povrchu, který je v kontaktu s víčkem i samotným okem, je obsah vody na 80 %. Tímto vysokým podílem vody jsou eliminovány nepříjemné pocity způsobené nedostatečně hydratovanou čočkou.

K dispozici je i balení po 30 čočkcách.

Korekce presbyopie

Alcon použil při výrobě těchto jednodenních Dailies Total1 Multifocal design Precision Profile, který výrazně přispívá k plynulému přechodu vzdáleností. Kontaktní čočky v sobě kombinují několik optických zón, se kterými pracuje oko. Dokáží tak korigovat vadu zraku na blízkou i dalekou vzdálenost. Tyto multifokální čočky nabízí nositelům tři stupně addice.
Aby výrobce nositelům usnadnil zacházení s čočkami, má materiál čoček Dailies Total1 Multifocal lehce modrý nádech.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 Multifocal (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.10
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 156 Dk/t
Množství vody: 33%
Název produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Olga

Asi si nerozumime. Chtela jsem jen vedět jestli to nějak nevadi když budu střidat bryle pouze na dalku s čočkami multifocalnimi

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za upřesnění. Omlouvám se, že jsem hned neporozuměla Vašemu dotazu. Teoreticky by to vadit nemělo. Dioptrické hodnoty na dálku máte u čoček a brýlí stejné. U multifokálních brýlí máte navíc adici, tedy přídavek na blízkou vzdálenost, a tak máte zajištěnou i korekci na blízkou vzdálenost. U brýlí budete mít zajištěnou korekci zraku jen na dálku. Hezký den.

Olga

Dobry den, pro upřesněni. Nemam problem s korekci chtela jsem jen vedet jestli je problem když nosim ty čočky a v brylich mam neco jine. Vidim přes oboje a nevim jestli jste se nekdy setkali s tim že už vživotě člověk nenasadi bryle když ma čočky. Když jdu třeba na očni tak to v čočkach nelze!

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázku. Tento typ dotazu byste měla primárně řešit osobně s očním specialistou. Hodnoty každé korekční pomůcky mohou být jiné. Odvíjí se to od vyšetření a následné doladění korekce s očním specialistou pro daný typ korekční pomůcky. Jestliže vidíte dobře přes brýle i přes čočky, pak oční specialista stanovil korekci správně. V každém případě máte v brýlích jen korekci na dálku. Hezký den.

Olga

Dobry den. Chci se zeptat jak to je . Mam hodnoty v techto čočkach -3a -1,75 A addice medium. Ale v brylich mam jen sfericke čočky -3,25 a -1,75 Vadi takovy rozdil při střidání? Děkuji Olga

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte aplikované tyto čočky, brýle byste už mít vůbec neměla. Jde o multifokální čočky, které řeší korekci zraku jak na dálku, tak na blízkou vzdálenost. Pakliže máte potíže s korekcí, musíte to vyřešit osobně s Vaším očním specialistou. My Vám takto na dálku nejsme schopni pomoci. Děkujeme za pochopení. Hezký den.