Dailies TOTAL1 for Astigmatism (90 čoček)

3 269 Kč
93% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 3.10. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
3 269 Kč

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1 for Astigmatism

Výjimečně pohodlné jednodenní čočky Dailies TOTAL1 for Astigmatism ze silikon-hydrogelového materiálu s proměnným obsahem vody si zamilujete. Čočky disponují perfektní optikou a osvědčenými technologiemi společnosti Alcon.

Design a optika čočky

Pro torické čočky je stěžejní správná poloha, aby byla korekce zraku perfektně ostrá. Stabilizaci čočky zajišťuje PRECISION BALANCE 8/4. Jde o designové zpracování čočky, kdy je čočka vybavena tzv. stabilizačními body na pozici 8. a 4. hodiny. Díky těmto bodům je eliminována oscilace čočky spodním víčkem a čočka je na oku usazena stále ve správné pozici osy.

Jedinečná hydratace i prodyšnost

Materiál čočky je nápaditě řešený proměnným obsahem vody, jde o tzv. Water Gradient Technology. Ačkoli spadají čočky Dailies TOTAL1 for Astigmatism do segmetnu silikon-hydrogelových čoček, mají hydrogelový povrch. Čočky tak využívají to nejlepší z obou materiálů. Silikon-hydrogelové jádro s obsahem vody 30 % zajišťuje vysoký přísun kyslíku. Směrem k povrchu se obsah vody v materiálu postupně zvyšuje až ke 100 %. Měkký hydrogelový povrch čoček poskytuje nositeli perfektní vlhkost a celodenní komfort.

Čočky dále disponují SmarTears Technology, která umí uvolňovat fosfatidylcholin (PC), látku, která se přirozeně vyskytuje v slzách. Tato látka podporuje stabilizaci lipidové vrstvy slzného filmu.

UV fitr 1. třídy

Dailies TOTAL1 for Astigmatism jsou vybavené UV filtrem 1. třídy, který zachytí 90 % UVA a 99 % UVB záření. Pro plnou ochranu zraku, však doporučujeme kvalitní sluneční brýle. Neboť plocha čočky chrání oko jen částečně.

Režim nošení

Kontaktní čočky Dailies TOTAL1 for Astigmatism mají denní režim nošení. Perioda výměny je 1 den. Čočky jsou jen na jedno použití. Uživatel si každý den aplikuje nové, perfektně čisté čočky, které po vyjmutí z očí jednoduše vyhodí.

Čočky jsou dostupné i v balení 30 čoček.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 for Astigmatism (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 127 Dk/t
Množství vody: 33%
Název produktu: Dailies TOTAL1 for Astigmatism
Materiál: Delefilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -8.00 do +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano
UV filtr: Ano

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?