Dailies AquaComfort Plus Toric (90 čoček)

1 699 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Dovolujeme si vás upozornit na nedostupnost některých dioptrických kombinací Dailies AquaComfort plus Toric u balení 5, 30 a 90 čoček z důvodu omezení výroby. Děkujeme za pochopení. Pro ověření dostupnosti zadejte své parametry.
Kdy odešleme? Úterý 5.12. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 699 Kč

Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES Aquacomfort Plus Toric jsou kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. Uživatelům nabízí trojnásobnou hydrataci, rovnoměrně ostrý, jasný pohled a osvěžující pohodlí po celý den.

Kvalitní zvlhčení, vyšší komfort

Prvním zvlhčujícím faktorem je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl methylcelulosa), který je obsažen již v roztoku vaničky, v níž je kontaktní čočka uložena. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky. Druhým je kombinace dvou látek – hydrofilního PEG (Polyethylen glykol) a zvlhčujícího PVA (Polyvinyl alkohol) obsaženého v materiálu čočky, který se po celý den s každým mrknutím uvolňuje. Každý člověk mrkne denně průměrně 11 000krát!

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Toric (90 čoček)

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 69%
Název produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

OKAMŽITÁ A DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚLEVA

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 239 Kč

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Zuzana Němcová

Dobrý den, prosím o přepočet pro hodnoty: P sph -1,00, cyl -0,50, osa 30 L sph -1,50, cyl -1,00, osa 50 Předem děkuji. ZN

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Na pravém oku máte cylindrickou hodnotu zatím příliš nízkou, a tak budete ke korekci pravého oka potřebovat sférickou variantu těchto čoček Dailies AquaComfort Plus s hodnotou dioptrie -1,25. Pro levé oko budete potřebovat Dailies AquaComfort Plus Toric s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -0,75 a osy 50°. Správně byste měla mít čočky před nákupem odborně aplikované. Pokud se rozhodnete čočky nakoupit sama, zvolte prosím nejprve malá balení. Na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.