Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
1 049 Kč
Dailies AquaComfort Plus (90 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 167

Kontaktní čočky Focus Dailies AquaComfort Plus

Focus Dailies AquaComfort Plus jsou k dispozici také v balení po 30 čočkách

Kontaktní čočky Focus Dailies AquaComfort Plus jsou nové jednodenní kontaktní čočky od společnosti Alcon. Oproti svému předchůdci, běžným jednodenním čočkám Focus Dailies All Day Comfort, se pyšní perfektním zvlhčením, což činí jejich užívání znatelně příjemnějším. Prvním zvlhčujícím faktorem je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl methylcelulosa), který je obsažen již v roztoku vaničky, kde je kontaktní čočka uložena. Působí tedy bezprostředně po nasazení čočky. Druhým je kombinace dvou látek – hydrofilního PEG (Polyethylen glykol) a zvlhčujícího PVA (Polyvinyl alkohol) obsaženého v materiálu čočky, který se po celý den s každým mrknutím uvolňuje. Každý člověk mrkne denně průměrně 11 000krát!

Přechod z Focus Dailies All Day na kontaktní čočky Focus Dailies AquaComfort Plus je dle vyjádření výrobce Alcon úspěšný v 95 % pokusů a je možné jej realizovat bez návštěvy kontaktologa.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 90 čoček
Průměr (DIA): 14.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 48 měsíců a více
Množství vody: 69%
Dioptrie: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

TopVue Daily (90 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně lubrikační látky hyaluronátu sodného.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 939 Kč
Ušetříte: 110 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Eva Šebová

    Dobrý den, používám měsíční čočky Air Optix Aqua, zakřivení 8.60, průměr 14.20. Začala jsem ale více nosit brýle a potřebuji si vybrat jednodenní kontaktní čočky. Je vhodné přejít na tyto nebo mi ev. doporučíte jiné. Děkuji.

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš komentář. Doporučili bychom Vám držet se co nejvíce parametrů původních čoček. Tedy silikon – hydrogelový materiál, zakřivení 8,60 a průměr 14,20. Z jedno­denních kontaktních čoček jsou těmto parametrům nejblíže Dailies TOTAL1 a 1 Day Acuvue TruEye. Přechod na nové čočky s sebou ale vždy nese určitá rizika. Pohodlí při nošení čoček je velice individuální a jestli Vám čočky sedí, poznáte až po jejich vyzkoušení. Jestli si nejste jistá a bojíte se zmařené finanční investice, doporučujeme Vám konzultaci se specialistou a reaplikaci kontaktních čoček. Pokud máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

Dailies AquaComfort Plus (90 čoček)

1 049 Kč

Skladem > 1000 ks