Crullé Smart Glasses CR01S

Ženy Muži

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
143 mm
Další rozměry
19 mm
148 mm
42 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 30.5.
Cena
3 879 Kč 1 939 Kč Sleva -50%
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 3 879 Kč

Popis brýlí Crullé

Snem bylo dostat na trh stylové brýle za rozumnou cenu, aby se mohl s brýlemi každý cítil dobře. Crullé tak nabízí klasické, elegantní i moderní tvary brýlí s čistými liniemi, které si zamilujete. A protože je cena naprosto snová, jistě nezůstanete u jednoho kusu.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýlová skla ztmavená tmavým filtrem, který ochrání oči před silným slunečním zářením na pláži ale i ve městě (propouští 8-18 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.

Brýle, které umožňují výměnu brýlových čoček

S tímto brýlovým modelem máte možnost přizpůsobit si brýlové čočky vašim potřebám. Během nákupu jednoduše zadejte své dioptrické hodnoty a vyberte si brýlové čočky dle vašich preferencí. Nabízíme širokou škálu možností, od tradičních transparentních čoček až po čočky s filtrem modrého světla, sluneční či dokonce samozabarvovací čočky. Rozhodnutí je zcela na vás! Upravte si brýle podle svých potřeb.

Jestliže máte rádi technické vymoženosti, pak budete Smart glasses milovat. Vyřídit rychlý telefonát nebo si jen tak poslouchat oblíbenou hudbu? S brýlemi Smart glasses žádný problém. Brýle jsou vybavené bezdrátovým připojením Bluetooth 5,0, sluchátky, mikrofonem, led light, dotykovou zónou a magnetickým nabíjecím portem. Ovládání brýlí je velmi jednoduché - „one touch navigation“ zvládne každý!