ColourVUE - 3 Tones (2 čočky)

Produkt není dostupný
ColourVUE - 3 Tones (2 čočky) - Barevné kontaktní čočky
Hodnotících: 105

Barevné kontaktní čočky 3 Tones

Jedná se o oblíbené barevné krycí hydrogelové kontaktní čočky od společnosti Maxvue Vision. Řada barevných čoček 3 Tones je vyrobena se záměrem výrazného překrytí přirozené barvy oka čočkou. Každý pár čoček je určený k občasnému i každodennímu nošení. Čočky je potřeba před spaním vyjmout a přes noc uchovat v roztoku (je možné použít jakoukoli značku). Čočky je potřeba vyhodit po 90ti dnech od prvního použití. Metoda výroby těchto barevných čoček zaručuje vynikající vzdušnost pro oko. Balení obsahuje 2 čočky v krabičce (2 blistry). Kontaktní čočky 3 Tones jsou určeny pro kosmetické použití (módní doplněk). Nutno podotknout, že výsledný efekt všech barevných kontaktních čoček je do jisté míry ovlivněn i přirozenou barvou duhovky oka, barvou oblečení a doplňků a světelnými podmínkami.

Pravé a levé oko

Jedním z nejčastějších dotazů v diskuzích je: „Jaký je rozdíl mezi pravou a levou kontaktní čočkou?“. Odpověď je jednoduchá. Kontaktní čočky můžete použít libovolně pro obě oči, jsou naprosto stejné.Pozn. Výroba ColourVUE – 3 Tones – Aqua byla ukončena, probíhá doprodej skladových zásob.

Vlastnosti

Výrobce: Maxvue Vision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrie: 0
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 45%
Vyměnit za: 90 dnů
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

Komentáře

Přidat komentář

  • HANA

    foto - modrá barva vůbec neodpovídá, nekryjí (původní barva zeleno šedá), objednávám jiné v modré barvě

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, děkujeme za komentář. Je nám velmi líto, že nejste spokojená s efektem čoček. Na každých očích může odstín vypadat trochu jinak a u jednotlivých značek a výrobců se může lišit výrobní proces. Jsme rádi, že jste našla čočky, které Vám svým barevným efektem vyhovují. Přejeme hezký den.

ColourVUE - 3 Tones (2 čočky)

ColourVUE - 3 Tones (2 čočky)

ColourVUE - 3 Tones (2 čočky)

339 Kč

Skladem: 0 ks