Čisticí sprej na brýle Crullé Anti-fog 30 ml

89 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? 1 ks neděle 8.3.
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 pracovní dny) od 35 Kč *
Z-BOX 49 Kč - 49 Kč
Praha, Korunní 95 (Potraviny - Zásilkovna) 49 Kč
Teplice, Krupská 27/32 (Don Pealo - Zásilkovna) 49 Kč
PPL - kurýr (1–2 pracovní dny) 79 Kč
GLS - kurýr (1–2 pracovní dny) 85 Kč
Balíkovna na adresu (1–2 pracovní dny) 85 Kč
* Pro objednávky nad 200 Kč je poštovné zdarma

Komentáře

Máte nějaké otázky nebo názor?

Čisticí sprej na brýle Crullé Anti-fog 30 ml

S tímto sprejem můžete dát sbohem zamlženým brýlím. Jestliže nosíte brýle, pak je vám zajisté velmi dobře známá situace, kdy v chladnějších dnech přijdete do vyhřáté místnosti a okamžitě se vám zamlží brýle.
Tento jev se projevuje ve chvíli, kdy nastane rychlá změna teploty a brýle mají v daný moment nižší teplotu, než je rosný bod v interiéru. Vodní páry obsažené ve vzduchu okamžitě kondenzují na brýlových čočkách a brýle se stanou dočasně naprosto neprůhledné.
Čisticí sprej na brýlích Crullé Anti-fog zanechá nepatrný film, který eliminuje tento jev.

Návod na použití

Abyste docílili anti-fog efektu s perfektně čistými skly, doporučujeme brýlová skla nejprve omýt vodou s přípravkem na nádobí. Brýle osušte hadříkem z mikrovlákna, který je určený k péči o brýle. Na suché a čisté brýle stříkněte 1–2 dávky spreje a brýlová skla pečlivě vyleštěte. Po manipulaci se sprejem si umyjte ruce.

Vlastnosti - Čisticí sprej na brýle Crullé Anti-fog 30 ml

Barva: Průhledná
Výrobce: Crullé
Obsah: 30 ml
Cena za 100 ml: 297 Kč