Cébé Sunrise CBS196

Polarizace Ženy Muži

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
136 mm
Další rozměry
15 mm
135 mm
43 mm 52 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 5.6.
Cena
899 Kč

Cébé

Ke konci 19. století se ve francouzském pohoří Jura zrodila značka Cébé. Značka, která velmi ráda spolupracovala s horolezci, kteří ji pomohli s vývojem brýlí i pro nejnáročnější horolezecké expedice. Vyhověla i Carlu Benzovi, který si objednal řidičské brýle pro sebe i pro svého psa v době, kdy automobily ještě neměly čelní skla. CéBé je značka, která jde neustále v před. Pokud hledáte perfektní sportovní brýle, právě jste je našli.

Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýlová skla ztmavená tmavým filtrem, který ochrání oči před silným slunečním zářením na pláži ale i ve městě (propouští 8-18 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře.

Univerzální sportovní brýle

Jste aktivní člověk? Věnujete se běhu, veslování, plážovému volejbalu, tenisu nebo lezení po skalách? Pak jistě víte, jak je nepříjemné, když vás oslní slunce. Tento model brýlí je vhodný právě pro venkovní aktivity.
Sluneční sportovní brýle poskytnou očím nejen velmi dobrou ochranu před UV zářením, ale ochrání oči před kamínky či pískem, anebo před zákeřnou větičkou, která vám při běhu lesem zkříží cestu. Brýle s polarizačními skly navíc eliminují nepříjemné odlesky od vodní hladiny. Zkrátka – chcete-li si užít svou aktivitu na maximum, pak jedině s brýlemi.