Biotrue ONEday (30 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
499 Kč
Biotrue ONEday (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 180

Kontaktní čočky Biotrue ONEday

Biotrue ONEday patří mezi jednodenní kontaktní čočky společnosti Bausch and Lomb. Jsou inspirované vnitřním prostředím lidského oka a navržené tak, aby napodobovaly jeho přirozené vlastnosti. Díky tomu poskytují nositeli celodenní komfort a dostatečnou hydrataci nutnou pro správné okysličení rohovky.

HyperGel

K vytvoření čoček Biotrue ONEday byl použit HyperGelový materiál spojující v sobě vlastnosti klasického hydrogelu a silikon-hydrogelu – vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku. Technologie HyperGelu pracuje na bázi aktivních složek obsažených ve svrchní vrstvě materiálu čočky. Tyto látky se pak podílejí na vytvoření lipidové vrstvy, díky níž dochází jen k minimální dehydrataci čoček. Ty pak zůstávají příjemně vlhké a zachovávají si vynikající optické vlastnosti po celou dobu, kdy jsou nasazeny v očích. Obsah vody těchto čoček činí 78%, čož je množství srovnatelné s výší vody obsažené v rohovce.

UV filtr

Součástí Biotrue ONEday je také UV filtr, který absorbuje část škodlivého UVA a UVB záření. Nutno podotknout, že ani kontaktní čočky opatřené UV filtrem, nemají být chápány jako plnohodnotná náhrada za sluneční brýle. Kontaktní čočka nepokrývá celou plochu oka, ale pouze jeho část. Neexistuje žádná klinická studie dokazující, že nošení kontaktních čoček s UV filtrem snižuje riziko výskytu očních chorob.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 32 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Množství vody: 78%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Nesofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Elite+ (30 čoček)

TopVue Elite+ (30 čoček)

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 74 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Lucie Hrdinkova

  Dobry den,bylo mi zmereno - 4,75 na dalku a -3,75 na blizko.Jake kontaktni cocky zvolit?Dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Budete potřebovat multifokální kontaktní čočky. Při objednání zadáte dioptrii –4,50 a adici +1,00. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kamila Talafová

  Dobrý den,zarucujete vrácení peněz v případě ze mi čočky nesednou? Ještě jsem tento typ nikdy nemela tak nevím jak budou sedět.Případně na jaký typ jednodenních čoček dáváte garancí vrácení? Děkuji za info

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, služba Garance vrácení peněz je poskytována pouze u kontaktních čoček TopVue. Jednodenní čočky značky TopVue jsou TopVue Elite a TopVue Daily. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Biotrue ONEday (30 čoček)

Biotrue ONEday (30 čoček)

Biotrue ONEday (30 čoček)

499 Kč

Skladem > 1000 ks