Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

559 Kč
95% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 5.12. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou denní kontaktní čočky s korekcí astigmatismu od firmy CooperVision, jedné z největších firem, která vyrábí kontaktní čočky.

Unikátní design

Unikátní design Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlí a stabilitu kontaktních čoček pro zajištění optimálního vidění bez rozmazání.
Jejich lehké zabarvení umožňuje snadnou manipulaci při aplikaci.

Denní jednorázové kontaktní čočky jsou ideální volbou pro alergiky a uživatele, kteří kontaktní čočky chtějí používat jen občas, například na sport. Jsou také vhodnou volbou pro každodenní nošení. Díky časté obměně párů nedochází k nahromadění usazenin jako je například pyl, prach a další nečistoty.

Vlastnosti - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Množství vody: 55%
Název produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Ocufilcon D
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

OKAMŽITÁ A DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚLEVA

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 239 Kč

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Hanka

Dobrý den, u stávajících měsíčních čoček mám zakřivení 8,6 (BC). U Biomedics 1 Day Extra Toric je zakřivení 8,7. Nedokážu posoudit, zda mi padnou. Prosím o názor. Děkuji Hanka

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Pokud zakřivení současných čoček odpovídá hodnotě naměřené specialistou, měly by Vám tyto čočky teoreticky sednout. Ovšem reakce na změnu je velmi individuální a takto na dálku Vám s jistotou nedokážeme zaručit, že Vám čočky budou vyhovovat. Rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Správně by každá re-aplikace kontaktních čoček měla probíhat pod dohledem očního specialisty. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.

Markéta

Dobrý den, mám psané dioptrie na pravé oko -2,00, cylindr 0,75 a osu 170. Druhé oko -2,75 , cylindr 0,25 a osou 162. Jakou osu si mám vybrat při výběru těchto čoček? U pravého oka 160 stupňů nebo 180? Ráda bych si koupila na jedno oko astigmatické a na druhé sférické. Je možná tato kombinace? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli doporučit vhodné hodnoty pro nákup kontaktních čoček, potřebujeme znát kompletní zápis tzn. se všemi znaménky. Vy jste uvedla cylindrické hodnoty bez znaménka, a tak Vám napíšeme obě možné varianty a vy si zkontrolujte zápis od očního specialisty. Začneme hodnotami levého oka z Vašeho zápisu. Cylindrická hodnota u tohoto oka je příliš nízká, a tak budete ke korekci tohoto oka potřebovat klasické sférické čočky s hodnotou dioptrie -2,75. U pravého oka mohou nastat 2 situace. Pokud je u cylindrického znaménka - nebo =, pak zadáte hodnotu dioptrie -2,00, cylindru -0,75 a osy 170°. Jestliže je však u cylindrické hodnoty znaménko +, budete pro pravé oko potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -0,75 a osy 80°. Protože tyto čočky mají omezený výběr os, doporučovali bychom Vám zvolit jiné čočky, protože zvolit jinou hodnotu osy, by mohlo být velmi nepříjemné. Z našeho sortimentu bychom Vám pro pravé oko doporučili čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism a pro levé oko 1 Day Acuvue Moist. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který s spolupracuje s výrobcem námi doporučených čoček. Pokud se rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Lucie Zemanová

Děkuji, už jsem našla svou odpověď u jiného typu čoček. Moc děkuji!

Odpověď info@cocky-online.cz

Rádi jsme Vám pomohli. Hezký den.

Lucie Zemanová

Dobrý den, chtěla bych se poradit v jakých hodnotách si mám objednat kontaktní čočky, když brýle mám pravé oko: dioptrie -1,5 cylindr -0,5 a osa 85 a levé oko: dioptrie -1,5 cylindr -1 a osa 80. Moc děkuji za pomoc! Lucka

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vaše cylindrická hodnota je příliš nízká, a proto je potřeba převést ji na sféru. Poté budete pro pravé oko potřebovat klasickou sférickou čočku s dioptrií -1,75 Biomedics 1 Day Extra. Pro levé oko už je hodnota cylindru vyšší a můžete zakoupit tyto kontaktní čočky s hodnotami dioptrie -1,50, cylindru -0,75 a osy 80°. Hezký den.
Petr

Ok, presne takove mam i bryle..kdyz chci ale vybrat osu tak hodnotu 60 mi to nenabizi... Diky Petr

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Osa 60° se u těchto kontaktních čoček nevyrábí. Lékař Vám musí poradit, jak osu upravit. Měl by Vám také umožnit čočky vyzkoušet. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

Petr

Dobry den, mam od lekare tyto informace, dioptrie -6, cylindr -2 a osa 60. Doporucili mi tyto cocky, marne vsak hledam tyto hodnoty v nabidce, jake mam tedy vybrat, aby to bylo nejvhodnejsi? Dekuji a preji hezky den! Petr

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U kontaktních čoček se tyto hodnoty nevyrábí. Naměřené hodnoty by měly být pro kontaktní čočky upraveny na -5,50 cylindr -1,75 a osa 60°. Pokud Vám ale lékař čočky doporučil, měl by Vám umožnit vyzkoušet je. Pokud si je objednáte online a nebude s nimi spokojen, nebude možné rozbalené balení vrátit. V případě, že pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

jarka urbanova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na informaci, kterou nam zapsali po osetreni, to konkrétně A80 druhé oko A60, jedná se v tomto případě o osu ? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, Váš úsudek je správný "A" bude označení pro osu - AX, AXIS. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.