Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
609 Kč
Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 149

Kontaktní čočky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric jsou denní kontaktní čočky s korekcí astigmatismu od firmy CooperVision, jedné z největších firem, která vyrábí kontaktní čočky.

Unikátní design

Unikátní design Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlí a stabilitu kontaktních čoček pro zajištění optimálního vidění bez rozmazání.
Jejich lehké zabarvení umožňuje snadnou manipulaci při aplikaci.

Denní jednorázové kontaktní čočky jsou ideální volbou pro alergiky a uživatele, kteří kontaktní čočky chtějí používat jen občas, například na sport. Jsou také vhodnou volbou pro každodenní nošení. Díky časté obměně párů nedochází k nahromadění usazenin jako je například pyl, prach a další nečistoty.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 17 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Ocufilcon D

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Petr

  Ok, presne takove mam i bryle..kdyz chci ale vybrat osu tak hodnotu 60 mi to nenabizi... Diky Petr

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Osa 60° se u těchto kontaktních čoček nevyrábí. Lékař Vám musí poradit, jak osu upravit. Měl by Vám také umožnit čočky vyzkoušet. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petr

  Dobry den, mam od lekare tyto informace, dioptrie -6, cylindr -2 a osa 60. Doporucili mi tyto cocky, marne vsak hledam tyto hodnoty v nabidce, jake mam tedy vybrat, aby to bylo nejvhodnejsi? Dekuji a preji hezky den! Petr

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U kontaktních čoček se tyto hodnoty nevyrábí. Naměřené hodnoty by měly být pro kontaktní čočky upraveny na –5,50 cylindr –1,75 a osa 60°. Pokud Vám ale lékař čočky doporučil, měl by Vám umožnit vyzkoušet je. Pokud si je objednáte online a nebude s nimi spokojen, nebude možné rozbalené balení vrátit. V případě, že pro Vás budeme moci udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na informaci, kterou nam zapsali po osetreni, to konkrétně A80 druhé oko A60, jedná se v tomto případě o osu ? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, Váš úsudek je správný „A“ bude označení pro osu – AX, AXIS. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

Biomedics 1 Day Extra Toric (30 čoček)

609 Kč

Skladem > 1000 ks