Biofinity Toric (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
909 Kč
Biofinity Toric (6 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 164

Cena za balíček: 1153 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 1213 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Biofinity Toric

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou dodávány také v balení po 3 kusech.

Biofinity Toric jsou torické silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky, které v sobě kombinují vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku. Biofinity Toric jsou určené k nápravě astigmatismu – kromě klasických (sférických) dioptrických hodnot jsou definovány ještě parametrem cylindru a osy.

Kontinuální nošení

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou určeny k dennímu i kontinuálnímu způsobu nošení. V čočkách lze tedy příležitostně přespat nebo je nosit nepřetržitě (bez nutnosti vyjmutí) po dobu 30 dní a nocí. Nepřetržité nošení kontaktních čoček by však mělo být nejprve schváleno očním specialistou či očním lékařem, neboť nemusí být vhodným způsobem užívání čoček pro každého (závisí na míře slzivosti, složení slz, vrozené citlivosti očí).

Biofinity Toric – smáčivé a očím příjemné čočky

Biofinity Toric využívají technologii AQUAFORM, která kombinuje hydrogelovou složku materiálu se speciální silikonovým monomerem umožňujícím lepší propustnost kyslíku. Materiál čoček v sobě kombinuje hydrofilní (vodu přitahující) hydrogelovou složku a silikonovou (vodu odpuzující složku) takovým způsobem, že se podařilo se vytvořit přirozeně smáčivý materiál, v kterém jsou molekuly vody jsou rovnoměrně rozprostřeny a udržovány – povrch čoček je tak rovnoměrně smáčivý.
Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity Toric umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity.

Propracovaný design a povrchová úprava

Kontaktní čočky Biofinity Toric poskytují nositelům vysoký stupeň komfortu, čehož je docíleno:

Speciální úpravou povrchu – povrch čoček Biofinity Toric je neionogenní, což znamená, že neobsahuje elektricky nabité částice a je odolný vůči ukládání proteinových a lipidových usazenin.
Zaoblenými okraji, které zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem.
Vícekřivkovou zadní plochou, která lépe rozkládá tlak na plochu oka.

Propustnost kyslíku

Pro zdravé fungování oka je parametr propustnosti kyslíku velmi důležitým údajem. Nejčastěji bývá označován jednotkou Dk/t, což znamená propustnost kyslíku při určité šířce. Pro jednotnost a možnost srovnání jednotlivých čoček se parametr měří u dioptrie  -3.00. Setkáte se také s označením Dk, které značí pouze propustnost materiálu čočky.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.70
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 48%
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 839 Kč
Ušetříte: 70 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Andrea

  Dobrý den, vrátím většinu času u počítače, jsou tyto čočky ty pravé pro tuto zátěž očí nebo jsou i vhodnější? Potřebuji toricke.Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Úpravu speciálně pro sledování digitálních zařízení mají kontaktní čočky Bausch and Lomd ULTRA a Biofinity Energys. Bohužel ani jedny z nich nemají torickou verzi a ani zatím nejsou dostupné pro online prodej. Každému nositeli vyhovují jiné vlastnosti kontaktních čoček, všeobecně ale platí, že pokud oči sledují monitor, rapidně se snižuje frekvence mrkání a oko tak může vysychat. Odborníci proto doporučují mít u sebe vždy oční kapky, kterými v případě potřeby oči i kontaktní čočky zvlhčíte. My Vám můžeme nabídnout oční kapky Gelone, které můžete aplikovat i při nasazených kontaktních čočkách. Z kontaktních čoček Vám doporučujeme vyzkoušet TopVue Air for Astigmatism, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • David Krejcárek

  Dobrý den, existuje zkušební vzorek těchto čoček? Nyní používám denní ACUVUE MOIST a chci přejít na měsíční.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Eshopy bohužel zkušební kontaktní čočky poskytovat nemohou. Můžeme prodávat pouze kontaktní čočky z oficiální distribuce v originálním balení a krabičce. Není mnoho výrobců, kteří by dodávali balení po jedné čočce. Kontaktní čočky po jednom kuse najdete u TopVue, takže Vám můžeme doporučit TopVue Air for Astigmatism. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Biofinity Toric (6 čoček)

Biofinity Toric (6 čoček)

Biofinity Toric (6 čoček)

909 Kč

Skladem > 1000 ks