Biofinity Multifocal (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
1 329 Kč
Biofinity Multifocal (6 čoček) - Multifokální kontaktní čočky
Hodnotících: 125

Cena za balíček: 1573 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 1633 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou dodávány také v balení po 3 kusech.

Biofinity Multifocal jsou multifokální silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky, které v sobě kombinují vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku.
Biofinity Multifocal jsou určené k nápravě presbyopie (vetchozrakosti) – zajišťují tedy ostrý pohled na všechny vzdálenosti. Presbyopie je oční vadou získanou rostoucím věkem a postihuje téměř každého člověka po čtyřicátém roce života.

Kontinuální nošení

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou určeny k dennímu i kontinuálnímu způsobu nošení. V čočkách lze tedy příležitostně přespat nebo je nosit nepřetržitě (bez nutnosti vyjmutí) po dobu 30 dní a nocí. Nepřetržité nošení kontaktních čoček by však mělo být nejprve schváleno očním specialistou či očním lékařem, neboť nemusí být vhodným způsobem užívání čoček pro každého (závisí na míře slzivosti, složení slz, vrozené citlivosti očí).

Biofinity Multifocal – smáčivé a očím příjemné čočky

Biofinity Multifocal využívají technologii AQUAFORM, která kombinuje hydrogelovou složku materiálu se speciální silikonovým monomerem umožňujícím lepší propustnost kyslíku. Materiál čoček v sobě kombinuje hydrofilní (vodu přitahující) hydrogelovou složku a silikonovou (vodu odpuzující složku) takovým způsobem, že se podařilo se vytvořit přirozeně smáčivý materiál, v kterém jsou molekuly vody jsou rovnoměrně rozprostřeny a udržovány – povrch čoček je tak rovnoměrně smáčivý.
Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity Multifocal umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity.

Technologie Balanced Progressive

Multifokální čočky Biofinity Multifocal jsou konstruovány na základě víceohniskové optické technologie Balanced Progressive, která zajišťuje ostrý zrak na všechny vzdálenosti.

Propracovaný design a povrchová úprava

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal poskytují nositelům vysoký stupeň komfortu, čehož je docíleno:

Speciální úpravou povrchu – povrch čoček Biofinity Multifocal je neionogenní, což znamená, že neobsahuje elektricky nabité částice a je odolný vůči ukládání proteinových a lipidových usazenin.
Zaoblenými okraji, které zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem.

Propustnost kyslíku

Pro zdravé fungování oka je parametr propustnosti kyslíku velmi důležitým údajem. Nejčastěji bývá označován jednotkou Dk/t, což znamená propustnost kyslíku při určité šířce. Pro jednotnost a možnost srovnání jednotlivých čoček se parametr měří u dioptrie  -3.00. Setkáte se také s označením Dk, které značí pouze propustnost materiálu čočky.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Propustnost kyslíku: 142 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 48%
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 959 Kč
Ušetříte: 370 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • co je prosím u add power N nebo D, děkuji

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, u těchto multifokálních kontaktních čoček se jedná o doplňkový parametr adiční hodnoty, který stanovuje, zda je čočka určena pro dominantní oko – D a nedominantní oko – N. Dominantnost očí se zjišťuje při provedení očního vyšetření u lékaře nebo očního specialisty. Důrazně nedoporučujeme nákup multifokálních kontaktních čoček s rozlišením dominance očí bez znalosti, které Vaše oko je dominantní – v případě, že by byla dominance očí zaměněna, nebudou čočky správně fungovat.

Biofinity Multifocal (6 čoček)

Biofinity Multifocal (6 čoček)

Biofinity Multifocal (6 čoček)

1 329 Kč

Skladem > 1000 ks