Biofinity (3 čočky)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
369 Kč
Biofinity (3 čočky) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 154

Cena za balíček: 982 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Biofinity

Kontaktní čočky Biofinity jsou k dispozici také v balení po 6 čočkách.

Biofinity jsou nové silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky s asférickým designem přední plochy, které v sobě kombinují vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku.

Kontinuální nošení

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny k dennímu i kontinuálnímu způsobu nošení. V čočkách lze tedy příležitostně přespat nebo je nosit nepřetržitě (bez nutnosti vyjmutí) po dobu 30 dní a nocí. Nepřetržité nošení kontaktních čoček by však mělo být nejprve schváleno očním specialistou či očním lékařem, neboť nemusí být vhodným způsobem užívání čoček pro každého (závisí na míře slzivosti, složení slz, vrozené citlivosti očí).

Biofinity – smáčivé a očím příjemné čočky

Biofinity využívají technologii AQUAFORM, která kombinuje hydrogelovou složku materiálu se speciální silikonovým monomerem umožňujícím lepší propustnost kyslíku. Materiál čoček v sobě kombinuje hydrofilní (vodu přitahující) hydrogelovou složku a silikonovou (vodu odpuzující složku) takovým způsobem, že se podařilo se vytvořit přirozeně smáčivý materiál, v kterém jsou molekuly vody jsou rovnoměrně rozprostřeny a udržovány – povrch čoček je tak rovnoměrně smáčivý.
Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity.

Propracovaný design a povrchová úprava

Kontaktní čočky Biofinity poskytují nositelům vysoký stupeň komfortu, čehož je docíleno:

Speciální úpravou povrchu – povrch čoček Biofinity je neionogenní, což znamená, že neobsahuje elektricky nabité částice a je odolný vůči ukládání proteinových a lipidových usazenin.
Asférickou přední plochou, která zlepšuje optické vlastnosti čočky, obzvláště ostrost vidění za horších světelných podmínek, a umožňuje korekci nižšího stupně astigmatismu a presbyopie.
Zaoblenými okraji, které zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem.
Vícekřivkovou zadní plochou, která lépe rozkládá tlak na plochu oka.

Propustnost kyslíku

Pro zdravé fungování oka je parametr propustnosti kyslíku velmi důležitým údajem. Nejčastěji bývá označován jednotkou Dk/t, což znamená propustnost kyslíku při určité šířce. Pro jednotnost a možnost srovnání jednotlivých čoček se parametr měří u dioptrie  -3.00. Setkáte se také s označením Dk, které značí pouze propustnost materiálu čočky.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 48 měsíců a více
Množství vody: 48%
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Tana

  Dobrý den, objednala jsem čočky Biofinity = 2 bálika po 3 čočky, mám růuné dioptrie na káždé oko. Ale oni mě nevyhovuji, citím discomfort, mohla bych ostatní 4 čočky vratít, prosím Vás? Předem děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, je nám velice líto, ale není možné vrátit rozbalené balení kontaktních čoček. Nákup čoček, které Vám nejsou přímo doporučeny očním specialistou s sebou bohužel nese toto riziko. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Anna

  Dobrý den, mám doma dvouměsíční kontaktní čočky, je možné tyto čočky (Biofinity) použít i 14 dní poté?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Biofinity jsou měsíční kont.čočky, tzn. že 30 dní od prvního použití je nutné čočku vyhodit a do oka aplikovat novou. Jakékoliv používání kont.čoček nad tento výrobcem doporučený rámec je vždy na riziko nositele a proto ho nemůžeme doporučit.

 • Jana Nerudová

  Za mě absolutní fiasko :( Strašně mě škrábaly, pocit suchých očí, žilkované oči. Už nebudu měnit za svoje Air optix agua night!!!

 • Alena

  Čočky Biofinity jsou přesně to, co jsem potřebovala, cítím se dobře i při delším nošení, nemám pocit suchosti. Jen jedinou věc jsem byla nucena změnit, musela jsem oproti jinému druhu kontaktních čoček si zvýšit dioptrie. Vřele doporučuji.

 • Petra

  Dobrý den,je možné v čočkách spát bez vyjmutí 30 dní?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, čočky je možné nosit bez vyjmutí po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob nošení je však vhodné předem konzultovat s očním specialistou, či očním lékařem, který zná Vaši zdravotní anamnézu – někomu nemusí tento způsob nošení vyhovovat pro nadměrnou citlivost očí nebo větší produkci depozit způsobenou složením slz.

 • Anna

  Dobrý den. Chci se zeptat, jestli se v těchto kontaktních čočkách dá i koupat, např. v bazénu s chlorovanou vodou. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano s těmito čočkami se koupat můžete, je však třeba dbát zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k vyplavení čočky z oka. Po koupání je třeba čočku z oka vyjmout, vyčistit a vydezinfikovat.

 • Kvalitní čočky za přijatelnou cenu, za mě naprostá spokojenost. Snadná aplikace, netrhají se, ani po celodenním nošení nepociťuji únavu očí, žádný pocit suchých očí. Zatím rozhodně doporučuji (používám je jeden rok).

Biofinity (3 čočky)

Biofinity (3 čočky)

Biofinity (3 čočky)

369 Kč

Skladem > 1000 ks