Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
999 Kč
Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 5

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Jde o čočky určené pro denní nošení s měsíční periodou výměny. Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několika hodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 46%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A

Komentáře

Přidat komentář

  • Radek

    Dalo by se s nadsázkou označit tyto čočky jako Vision 4D, protože přináší vylepšení i do virtuálního světa IT. Vylepšení vizuálních vlastností je hlavně při umělém osvětlení jak venkovních a vnitřních prostředí, tak TV + PC stanic. Stačí jen minimální umělá záře LED svítidla a vaše oči se rozjasní ostrostí vnějších vjemů. Stejně výborně si vedou při nočních jízdách autem, kde protijedoucí vozidla vás již tolik neoslňují. Jediné negativum spatřuji v modré barvě čoček, že jsou vidět v očích, což je subjektivní.

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Určitě bude pro mnoho nositelů přínosný. Pokud jde o modré zabarvení čoček, výrobci ho používají jako manipulační zabarvení, které usnadní manipulaci s kontaktními čočkami. Přejeme Vám hezký den.

Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

Bausch + Lomb ULTRA (6 čoček)

999 Kč

Skladem > 600 ks