Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

489 Kč
96% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 9.6. zvolte své parametry
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™

Společnost Bausch and Lomb představuje měsíční čočky ULTRA™ pro dnešní uspěchanou dobu plnou elektroniky. Jde o čočky určené pro denní nošení s měsíční periodou výměny. Inovativní technologie MoistureSeal zajistí stálou a vyváženou hydrataci a silikon hydrogelový materiál dodává čočce velice vysokou propustnost kyslíku.

Ochrana před únavou očí

Při neustálém používání tabletů, smartphonů a notebooků mohou být oči unavené a podrážděné. Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. Kontaktní čočky Bausch + Lomb ULTRA™ nabízí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením díky dvoufázové technologii MoistureSeal. Tato technologie zajistí dokonalé spojení vysoké propustnosti kyslíku a dlouhotrvající hydratace čoček.

Pohodlí i pro citlivé oči

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několika hodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70, 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 163 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 46%
Název produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Materiál: Samfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kateřina Nálepová

Dobrý den nosím měsíční Soflens 59, (8,60 a 14.20průměr), dioptrie - 4,75 a - 4,00. Posledni dobou mi čočky po cca 10hodinách začnou z očí vypadávat, nošení je nepříjemné. ráda bych zkusila něco nového (mám za sebou nazkoušku top vue air a nesedí mi) Zaujali mě tyto nové Bausch Lomb ultra. Jsou vhodné?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže se začíná objevovat nepohodlí u čoček, které Vám vyhovovaly, je to signál, že oči začínají mít jiné nároky. U dlouholetých nositelů kontaktních čoček je to velmi častý jev. Jestliže hledáte nové kontaktní čočky, doporučovali bychom Vám obrátit se na očního specialistu, který Vám s re-aplikací čoček pomůže. Pakliže chcete hledat čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Váš dotaz ale směřuje na to, jestli jsou pro Vás čočky Bausch + Lomb ULTRA vhodné. Jde o velmi kvalitní kontaktní čočky, ale takto na dálku, bohužel, nemůžeme s jistou říci, jestli jsou pro Vás tyto čočky vhodné. Vždy jde o velmi individuální záležitost. Zakřivení čoček ale nenabízí Vaši požadovanou hodnotu 8,6 mm. Při nákupu čoček jsou sice u velikostních parametrů povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty stanovené očním specialitou, ale pokud zvolíte špatně, budou Vám čočky nepohodlné. Z hlediska velikostních parametrů bychom Vám spíše doporučili čočky se stejnými velikostními parametry např. silikon-hydrogelové čočky Air Optix plus HydraGlyde, nebo hydrogelové čočky Proclear Compatibles Sphere. V obou případech jde o velice kvalitní a mezi uživateli oblíbené kontaktní čočky, ale protože jste doposud byla zvyklá na hydrogelové čočky, přikláněli bychom se k volbě čoček Proclear Compatibles Sphere. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.