Balenciaga BB0108S 001

Ženy

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
146 mm
Další rozměry
19 mm
145 mm
40 mm 56 mm
Skladem
Kdy odešleme: středa 26.6.
Cena
6 299 Kč

Balenciaga

Španělská značka, na kterou nedala dopustit ani královská rodina. Avšak španělská občanská válka donutila přesunout módní dům do Paříže. Balenciaga stavila okamžitý úspěch. Nový styl však neokouzlil pouze Francii, ale získal si prestiž v celém světě. Brýle Balenciaga jsou velmi moderní a některé modely mohou působit až výstředně. Nicméně se jedná o luxusní záležitost, která se musí doslova „umět nosit“.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle luxusních značek jsou doplněk, který se neokouká a bude vám dělat radost velmi dlouhý čas. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Středně tmavá skla jsou ideální k běžnému nošení ve středně silném slunečním záření (propustí 18-43 % světla). Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.

Brýle, které umožňují výměnu brýlových čoček

S tímto brýlovým modelem máte možnost přizpůsobit si brýlové čočky vašim potřebám. Během nákupu jednoduše zadejte své dioptrické hodnoty a vyberte si brýlové čočky dle vašich preferencí. Nabízíme širokou škálu možností, od tradičních transparentních čoček až po čočky s filtrem modrého světla, sluneční či dokonce samozabarvovací čočky. Rozhodnutí je zcela na vás! Upravte si brýle podle svých potřeb.