Avaira Vitality (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
709 Kč
Avaira Vitality (6 čoček) - Contact lenses
Hodnotících: 46

Popis čoček Avaira Vitality

Čočky Avaira Vitality jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Fanfilcon A. Jsou novou verzí čoček Avaira.

Celodenní hydratace

Tyto měsíční čočky jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace, který je přirozeně smáčivý a obsahuje vysoké množství vody. Díky tomu zajišťuje pohodlné nošení po celý den a snižuje příznaky suchých očí.

UV filtr

Součástí čoček je také UV filtr, který oči chrání proti škodlivému záření. Kontaktní čočka ale pokrývá, a tedy chrání, pouze část oka. Doporučujeme čočky kombinovat i se slunečními brýlemi.

Asférický design

Díky asférickému designu jsou kontaktní čočky vhodné i ke korekci slabšího astigmatismu či presbyopie. Asférické zakřivení čočky zlepšuje její optické schopnosti a umožňuje kvalitnější vidění i za zhoršených světelných podmínek. Navíc v oku drží stabilní polohu a neposouvají se.

Vlastnosti

Výrobce: CooperVision
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 110 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Materiál: Fanfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 284 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Veronika

  Dobrý den,lze u Vás získat zkušební pár nových Avaira Vitality?cena je vyšší a nerada bych koupila spatne .Maloktere čočky mi seděly tak jako Avaira predesla!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše obavy samozřejmě chápeme, ale bohužel Vám nemůžeme pomoci. Jako eshop nemůžeme poskytovat zkušební kontaktní čočky. Je to výhradou očních lékařů, kontaktologů a další specialistů, kteří aplikují čočky osobně. Můžeme Vám nabídnout čočky z řady TopVue, u kterých je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Eva

  Dobrý den, hledám náhradu čoček za switch evolve. Čocky Avaira mají zakřivení 8,4 proti původním 8,5. Může v tom být problém? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Switch jsou privátní značkou FOKUS optik a v naprosté většině případů lze čočky najít pod originální názvem přímo od výrobce. Kontaktní čočky Evolve+ byly pravděpodobně totožné s čočkami Avaira, jejichž výroba byla bohužel ukončena. CooperVision uvedl jako náhradu právě tyto Avaira Vitality. Takto malý rozdíl v zakřivení nepředstavuje žádný problém. Před nákupem nových kontaktních čoček zvažte konzultaci se svým kontaktologem. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Dagmar Pavelkova

  Moc děkuji za doporučení a můžu se prosím zeptat, nebudou končit výrobu i tyhle čočky? Má je jen pár obchodů. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Avaira Vitality uvedl výrobce na trh jako nástupce čoček Avaira. Určitě tedy není v plánu ukončení výroby těchto čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Dagmar Pavelkova

  Dobrý den, kupovala jsem si několik roků čočky avaira cooper, se kterými jsem byla velmi spokojená. Nyní jsem koupila vitality a vůbec je nesnesu v očích. Začnu mít hrozně unavené oči a úplně mě to zmáhá. Pořád musím kapat kapky a do dvou hodin by mě to téměř uspalo. Je prosím nějaká náhrada za čočky avaira cooper, kterou by jste mi doporučili? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že Vám nové čočky nevyhovují. Jako alternativu můžete vyzkoušet TopVue Premium, u kterých případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud by pro Vás bylo těžké najít nové čočky na vlastní pěst, bude ideální reaplikace čoček odborníkem. Přejeme hezký den.

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality (6 čoček)

Avaira Vitality (6 čoček)

709 Kč

Skladem > 1000 ks